Mobil için Assassin’s Creed “Kod adı Jade” oynanış videosu sızdırıldı

Photo of author

By admin

Ubisoft, Eylül 2022’de Assassin’s Creed serisinin mobil cihazlar için olan sürümünü duyurmuştu. Oyun hakkında resmî olarak yalnızca “Antik Çin’de geçen, AAA RPG aksiyon-macera oyunu” olacağı bilgisiyle birlikte CGI fragmanı paylaşılmıştı. Şimdi Assassin’s Creed Kod Adı: Jade oyunun birkaç dakikalık oynanışını gösteren bir video sızdırıldı.

Ubisoft, Eylül 2022’de Assassin’s Creed serisinin mobil cihazlar için olan sürümünü duyurmuştu. Oyun hakkında resmî olarak yalnızca “Antik Çin’de geçen, AAA RPG aksiyon-macera oyunu” olacağı bilgisiyle birlikte CGI fragmanı paylaşılmıştı. Şimdi oyunun birkaç dakikalık oynanışını gösteren bir video paylaşıldı.

Antik Çin’de geçecek

Mobil için yeni Assassin’s Creed Kod adı Jade oyunu için paylaşılan oynanış videosunda karakteri üçüncü şahıs kamera açısından görüyoruz. Videonun başlangıcında suikastçının Çin Seddi’nde verdiği mücadeleyi izliyoruz. Kılıç dövüşleri de görülüyor. İkinci bölümünde ara sahne ve yanan bir köyün içinden geçen yol gösteriliyor.

Oyuncular, kendi karakterlerini oluşturabilecek

Oynanış görüntülerinin oyunun tamamlanmamış versiyonundan olduğunu belirtmekte fayda var. Android ve iOS için çıkış yapacak oyunun dokunmatik kontroller için optimize edilmiş ikonik Assassin’s Creed oynanış sunacağı söyleniyor. Assassin’s Creed Jade mobile ile gelecek en büyük yenilik, karakter yaratma olacak.

Yorum yapın

vapeayr.net seniorpuffs.com shoppuffer.com vozol10000.com Bypuff.com Vozol Puff Türkiye Distribütörü Resmi Satış Sitesi olarak en çok satan aromaları ve en çok satan puff modellerini sizler için temin etmekte kapıda ödeme güvencesiyle sizlere gönderim sağlamaktadır. vozol Elf bar 5000 Vozol 5000 Vozol 6000 Vozol 7000 Vozol 10000 Vozol 12000 Vozol likit Stlpuff.com puff, puff bar, elf bar, vozol tüm puff çeşitlerinin resmi satış sitesi olarak kapıda ödeme güvencesiyle sizlere hizmet etmektedir. vozol Elf bar 5000 Vozol 5000 Vozol 6000 Vozol 7000 Vozol 10000 Vozol 12000 Vozol likit resmi satış siteleri