Musk’tan istenen özellik! Tweet’lerinizi kaç kişi gördü?

Photo of author

By admin

Elon Musk, Twitter’ın başına geçtiğinden beri pek çok yenilik getirdi. Bu yeniliklerin bazıları kullanıcılar tarafından beğenilmese de ünlü milyarder, platformu canlı tutabilmek için bunlardan vazgeçecek gibi durmuyor. Bugün ise birçok kişinin uzun süredir beklediği yeni bir özellik bazı kullanıcılar için kullanıma açıldı. İşte detaylar…

Twitter’ın yeni özelliği “Görüntülenme Sayıları” erişilebilir durumda!

Twitter CEO’su Elon Musk’ın 1 Aralık’ta sözünü verdiği tweet görüntülenme sayıları, tüm kullanıcılar için olmasa da erişilebilir durumda. Öyle ki artık videolarda olduğu gibi tweetler’in de kaç kişi tarafından görüntülendiğini görebiliyoruz. CEO, bu özellik ile ilgili yeni bir açıklama yapmazken, şirketin bu özelliği yakında tüm kullanıcılar için açması bekleniyor.

Bu özellik ile birlikte tweetler’imizin kaç kişi tarafından görüntülendiğini, aldığı etkileşimleri, detay açılımını ve profil ziyaretlerini başka bir ekrana geçmeden görebiliyoruz. Bu verileri görmek için tweet’inizin yorumlar kısmının üstünde bulunan istatistik butonuna basmanız yeterli.

Elon Musk, 9 Aralık‘ta bir Twitter kullanıcısının tweet’ine verdiği yanıtta şunları söyledi:

Tweetler, birkaç hafta içinde tıpkı videolar gibi görüntülenme sayısını gösterecek. Twitter, insanların düşündüğünden çok daha canlı.

Buna göre yakın zamanda tüm kullanıcılar için açılması planlanan özellik, Musk’ın Twitter’ı canlı tutma amacına yönelik olduğunu gösteriyor. Ayrıca bu özellik gelecekte farklı bir hale bürünüp tüm tweet görüntülenmelerinin herkese açıldığı bir hale gelebilir.

Twitter, yakın zamanda Twitter Blue özelliğiyle birlikte onaylanmış sarı rozetli şirketlerin profil fotoğraflarını kare şeklinde yapmıştı. Böylece şirket, onaylanmış firmaların kişisel hesaplara göre daha rahat ayırt edilebilmesini sağladı. Ayrıca, devlet görevlileri için olan ”gri rozet” de kullanılmaya başlandı.

Ayrıca Twitter CEO’su Elon Musk, geçtiğimiz günlerde yaptığı anket sonucunda CEO’luğu bırakma kararı aldı. Öyle ki ünlü milyarder, yerine geçecek yeni birini bulduğunda koltuğu devredecek. Musk, attığı tweette CEO’luğu bıraktıktan sonra sadece yazılım ve sunucu ekiplerini çalıştıracağını söyledi. Henüz kimin ve ne zaman CEO’luk görevine geleceği belli değil.

Peki siz bu haber hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce Twitter’ın yeni özellikleri kullanışlı mı? Görüşlerinizi Yorumlar kısmından bizlerle paylaşmayı unutmayın.

Yorum yapın

vapeayr.net seniorpuffs.com shoppuffer.com vozol10000.com Bypuff.com Vozol Puff Türkiye Distribütörü Resmi Satış Sitesi olarak en çok satan aromaları ve en çok satan puff modellerini sizler için temin etmekte kapıda ödeme güvencesiyle sizlere gönderim sağlamaktadır. vozol Elf bar 5000 Vozol 5000 Vozol 6000 Vozol 7000 Vozol 10000 Vozol 12000 Vozol likit Stlpuff.com puff, puff bar, elf bar, vozol tüm puff çeşitlerinin resmi satış sitesi olarak kapıda ödeme güvencesiyle sizlere hizmet etmektedir. vozol Elf bar 5000 Vozol 5000 Vozol 6000 Vozol 7000 Vozol 10000 Vozol 12000 Vozol likit resmi satış siteleri