NASA başkanı Elon Musk’ın işlerini zorlaştıracağını düşünüyor

Photo of author

By admin

Elon Musk’ın Twitter’da bu kadar sık ​​anılması ve neredeyse sadece burada yer alması, 2025’te aya inecek olan NASA yöneticilerini endişelendiriyor.

Tesla ve SpaceX gibi şirketlerdeki başarılarıyla tanınan Elon Musk, bugün Twitter’da alışveriş yaptı ve zaman zaman yuhalandı. NASA ise iş ortaklarının çaresizliğiyle boğuşuyor.

NASA Elon Musk’tan endişeli

NASA Yöneticisi Bill Nelson, Elon Musk’ın Artemis misyonu teklifinin, Twitter’da sürekli konuşulan SpaceX’in bir parçası olarak engellenebileceğinden korkuyor. Nelson geçen hafta Operasyon Müdürü Gwynne Shotwell ile bir araya geldi. 2002’den beri bir SpaceX çalışanı olan Bay Shotwell, günlük operasyonlardan sorumludur ve şirketin başarısında yer almaktadır.

Nelson, özellikle Shotwell’e, Elon Musk’ın teklifte kafa karışıklığına yol açacak çeşitli işleri üstleneceği konusundaki endişesini iletti. Shotwell’in kendisine böyle bir şeyin asla olmayacağına dair güvence verdiği söylendi ve Nelson yanıttan memnun kaldı.

Teklifin alınmasıyla birlikte SpaceX, 2025’in sonlarında Artemis 3 görevi için Ay’a astronot indirmeyi planlıyor. Zaten gecikmelerden muzdarip olan NASA, Elon Musk’ın neden olduğu gecikmelerle uğraşmak istemiyor.

Kaynak: İndir

Yorum yapın

vapeayr.net seniorpuffs.com shoppuffer.com vozol10000.com Bypuff.com Vozol Puff Türkiye Distribütörü Resmi Satış Sitesi olarak en çok satan aromaları ve en çok satan puff modellerini sizler için temin etmekte kapıda ödeme güvencesiyle sizlere gönderim sağlamaktadır. vozol Elf bar 5000 Vozol 5000 Vozol 6000 Vozol 7000 Vozol 10000 Vozol 12000 Vozol likit Stlpuff.com puff, puff bar, elf bar, vozol tüm puff çeşitlerinin resmi satış sitesi olarak kapıda ödeme güvencesiyle sizlere hizmet etmektedir. vozol Elf bar 5000 Vozol 5000 Vozol 6000 Vozol 7000 Vozol 10000 Vozol 12000 Vozol likit resmi satış siteleri