Netflix’in reklam destekli abonelik planları, görünüşe bakılırsa hiç de iyi gitmiyor

Photo of author

By admin

Yeni verilere göre, Netflix’in reklam destekli abonelik planı beklentileri karşılamamış görünüyor. Görünüşe göre Netflix reklam verenlere garantiler vererek ödeme alıyor ve platform şimdiye kadar bunları karşılayamıyor. Netflix ile mevcut anlaşmaya göre, reklam ajansları isterlerse henüz yayınlanmayan reklamlar için paralarını geri alabiliyorlar.

Raporda, Netflix’in reklam verenler ile yalnızca müşterilere gösterilen reklamlar için ödeme aldığı bir anlaşması olduğu belirtiliyor. Söz verildiği şekilde gösterilmeyen reklamlar için, Netflix aldığı ödemeyi geri veriyor. Bu, geleneksel TV istasyonlarının reklam verme şeklinden farklı. TV’lerde, reklam verenler paranın tamamını karşı tarafa veriyor ve harcanmayan para gelecekteki reklamlara harcanıyor.

Reklam ajansı yöneticilerinden birinin, “Reklamları gösteremiyorlar. Yeterli envanterleri yok. Yani kelimenin tam anlamıyla aldıkları parayı geri vermek zorunda kalıyorlar” dediği aktarıldı. Bazı ajanslar gelecekteki reklamlar için paralarını Netflix’e bırakmayı tercih etse de, bunun oranı oldukça düşük.

Bu haber, daha ucuz olan reklam destekli Netflix abonelik planının yavaş bir başlangıç ​​yaptığını gösteriyor; başka bir deyişle beklenen ilgiyi görmüş değil. Ama bu sistemin yeni olduğunu ve yalnızca Kasım ayında başladığını unutmamakta yarar var. Eğer gelecekte insanlar bu abonelik seçeneğine daha fazla ilgi gösterirse, Netflix de reklam gelirlerinden istediğini alabilir.

Yorum yapın

vapeayr.net seniorpuffs.com shoppuffer.com vozol10000.com Bypuff.com Vozol Puff Türkiye Distribütörü Resmi Satış Sitesi olarak en çok satan aromaları ve en çok satan puff modellerini sizler için temin etmekte kapıda ödeme güvencesiyle sizlere gönderim sağlamaktadır. vozol Elf bar 5000 Vozol 5000 Vozol 6000 Vozol 7000 Vozol 10000 Vozol 12000 Vozol likit Stlpuff.com puff, puff bar, elf bar, vozol tüm puff çeşitlerinin resmi satış sitesi olarak kapıda ödeme güvencesiyle sizlere hizmet etmektedir. vozol Elf bar 5000 Vozol 5000 Vozol 6000 Vozol 7000 Vozol 10000 Vozol 12000 Vozol likit resmi satış siteleri