Netflix’in yeni canlı yayın hamlesi 2024 yılını işaret ediyor

Photo of author

By admin

Netflix, önümüzdeki yıl ilk kez bir ödül törenini canlı yayınlayacak. 2024’ün başlarında yayınlamayı planladığı Screen Actors Guild Awards (SAG), Netflix’in canlı yayın girişiminin önemli bir halkası olacak.

SAG Ödülleri’nin Şubat ayında gerçekleşecek 2023 töreni ise, Netflix’in YouTube kanalından canlı yayınlanacak. Anlaşma, aslen 2024’te başlayan çok yıllı bir anlaşma olacak, ancak mali şartlar henüz açıklanmış değil.

  • Netflix nasıl, ne zaman kuruldu? Netflix’i kim kurdu? İşte Netflix’in tarihçesi…

Bu, Netflix’in istediğiniz zaman izleyebildiğiniz videolara odaklanan dünyanın en büyük abonelik tabanlı yayın hizmeti haline gelmesinden sonra, canlı programlara adım atmayı denediği ilk sefer olmayacak. Netflix, 2023’ün başları için planladığı canlı bir Chris Rock komedi seti bulunuyor ve şirketin bazı canlı sporları da portföyüne eklemek için görüşmelerde bulunduğu bildiriliyor.

Üç yıldan uzun bir süredir, Hollywood’un büyük eğlence şirketleri (ve bazı büyük teknoloji şirketleri), akışın TV’nin geleceği olduğunu fark etti ve bugün hepsinin kendi abonelik akış hizmetleri bulunuyor. Akış hizmetlerinin bu mücadelesi, Netflix’in karşılaştığı rekabeti artırdı ve posta yoluyla DVD’leri gönderdiği zamanlardan bu yana ilk defa abone kayıpları gördü. Buna yanıt olarak Netflix, oyunlar, reklam destekli daha ucuz abonelik paketi gibi çözümler denedi.

SAG-AFTRA, canlı yayınlanacak SAG ödüllerini yöneten birlik. Ulusal yönetici direktörü Duncan Crabtree-Ireland, “şovumuz için küresel izleyici kitlesini genişletmeyi dört gözle bekliyoruz” diyor.

Yorum yapın

vapeayr.net seniorpuffs.com shoppuffer.com vozol10000.com Bypuff.com Vozol Puff Türkiye Distribütörü Resmi Satış Sitesi olarak en çok satan aromaları ve en çok satan puff modellerini sizler için temin etmekte kapıda ödeme güvencesiyle sizlere gönderim sağlamaktadır. vozol Elf bar 5000 Vozol 5000 Vozol 6000 Vozol 7000 Vozol 10000 Vozol 12000 Vozol likit Stlpuff.com puff, puff bar, elf bar, vozol tüm puff çeşitlerinin resmi satış sitesi olarak kapıda ödeme güvencesiyle sizlere hizmet etmektedir. vozol Elf bar 5000 Vozol 5000 Vozol 6000 Vozol 7000 Vozol 10000 Vozol 12000 Vozol likit resmi satış siteleri