Nintendo Switch OLED’in yeni modeli ortaya çıktı: Tears of the Kingdom’a özel versiyon geliyor

Photo of author

By admin

Splatoon, The Legend of Zelda ve Pokemon gibi oyun serileri için konsollarına özel tasarımlı versiyonlar üreten Nintendo, yakında yeni bir Switch OLED modelini duyuracak gibi gözüküyor. Sızıntılara göre 2023’ün beklenen oyunlarından The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom, Switch OLED’e özel bir versiyon getirtecek.

Özel motifler ile süslenecek

Oyun dünyasının güvenilir kaynaklarından olan Tom Henderson, sosyal medya üzerinden potansiyel bir Nintendo Switch OLED modeli paylaştı. Henderson, cihazın gerçek olup olmadığı hakkında bilgi sahibi olmadığını açıkladı ancak Zelda markasının Nintedo’ya önemi düşünüldüğünde, görsel bir hayli gerçekçi oluyor.

Görüntüden de anlaşıldığı gibi özel tasarımlı Switch OLED, hem Joy-Con hem de Dock aksesuarlarında özel motiflere sahip olacak. Sarı, beyaz ve yeşil renk paletli konsol eğer gerçekse önümüzdeki aylarda duyurulacaktır. Ancak konsol, diğer Switch modelleri gibi kutudan oyun ile çıkmayacak. Yılın en beklenen oyunlarından olan The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom, 12 Mayıs’ta yayınlanacak.

Yorum yapın

vapeayr.net seniorpuffs.com shoppuffer.com vozol10000.com Bypuff.com Vozol Puff Türkiye Distribütörü Resmi Satış Sitesi olarak en çok satan aromaları ve en çok satan puff modellerini sizler için temin etmekte kapıda ödeme güvencesiyle sizlere gönderim sağlamaktadır. vozol Elf bar 5000 Vozol 5000 Vozol 6000 Vozol 7000 Vozol 10000 Vozol 12000 Vozol likit Stlpuff.com puff, puff bar, elf bar, vozol tüm puff çeşitlerinin resmi satış sitesi olarak kapıda ödeme güvencesiyle sizlere hizmet etmektedir. vozol Elf bar 5000 Vozol 5000 Vozol 6000 Vozol 7000 Vozol 10000 Vozol 12000 Vozol likit resmi satış siteleri