NVIDIA Broadcast 1.4, Sanal Arka Plan Geliştirmeleriyle Göz Teması ve Vinyet Efektleri Ekliyor

Photo of author

By admin

NVIDIA Broadcast, önceki yıla göre iki kat kullanıcı sayısıyla gelişmeye devam ediyor. Şimdiye kadar 20’den fazla iş ortağı, yayın efektlerini doğrudan uygulamalarına entegre etti. Broadcast ayrıca Acer, ASUS, Gigabyte, MSI, Lenovo ve Razer’ın seçkin dizüstü bilgisayarlarına önceden kurulu olarak geliyor ve kullanıcılara mikrofonları, web kameraları ve hoparlörleri ile yapay zeka destekli üstün deneyimler sunar.

Güncellenen Sanal Arka Plan efektleri, doğrudan OBS, Streamlabs ve Elgato gibi popüler uygulamalarda halihazırda mevcut. NVIDA Broadcast’in yeni sürümünü indirme merkezi üzerinden indirerek gelişmiş tüm efektleri deneyimleyebilirsiniz.

Göz Teması efekti, bakışları tahmin edip hizalayarak, kamerayla göz temasını simüle etmek için konuşmacının gözlerini hareket ettiriyor. Gözler doğal renklerini koruyor ve göz kırpma hareketi uyguluyor. Ayrıca çok uzağa bakılması durumunda simüle edilmiş ve gerçek gözler arasında sorunsuz geçiş yapmak için bağlantı kısa süreliğine kesiliyor.

Göz teması efekti, yazılarını okurken göz teması kaybetmek istemeyen içerik oluşturucuları için ideal bir yapay zeka tasarımı. Video konferans sunucuları, konuştukları kişinin gözlerine bakarak izleyicileriyle etkileşimi de artırabilirler.

NVIDIA, şu anda beta sürümünde olan bu Broadcast yapay zekasını iyileştirmek için topluluktan geri bildirim bekliyor.

Instagram gibi uygulamalarda görülene benzer bir Viynet efekti Broadcast’te mevcut. Web kamerasında yapay zeka ile simüle edilmiş bir bokeh efekti elde edebilirsiniz. Bunun için ince bir Arka Plan Bulanıklaştırma efektiyle birleştirerek görsel kaliteyi atırabilirsiniz.

Ek olarak, Sanal Arka Planı Bulanıklaştırma, Değiştirme ve Kaldırma efektleri daha iyi segmentasyon ve kararlılık elde etmek için geçici bilgilerle iyileştirilerek yapay zekanın daha iyi kararlar almasını sağlıyor.

Yorum yapın

vapeayr.net seniorpuffs.com shoppuffer.com vozol10000.com Bypuff.com Vozol Puff Türkiye Distribütörü Resmi Satış Sitesi olarak en çok satan aromaları ve en çok satan puff modellerini sizler için temin etmekte kapıda ödeme güvencesiyle sizlere gönderim sağlamaktadır. vozol Elf bar 5000 Vozol 5000 Vozol 6000 Vozol 7000 Vozol 10000 Vozol 12000 Vozol likit Stlpuff.com puff, puff bar, elf bar, vozol tüm puff çeşitlerinin resmi satış sitesi olarak kapıda ödeme güvencesiyle sizlere hizmet etmektedir. vozol Elf bar 5000 Vozol 5000 Vozol 6000 Vozol 7000 Vozol 10000 Vozol 12000 Vozol likit resmi satış siteleri