Olay pozisyondaki diyaloglar ortaya çıktı! Beşiktaş’tan VAR kayıtlarının yayınlanmasına ilk tepki

Photo of author

By admin

TFF, tarihi bir karar alarak Gaziantep FK – Beşiktaş ve Sivasspor – Galatasaray maçlarının VAR kayıtlarını yayınladı. Siyah-beyazlılar, VAR kayıtlarının ortaya çıkmasının ardından sosyal medyadan açıklama yaptı.

“MADEM ÖYLE, BİZ DE YORUMUMUZU KATALIM”

VAR kayıtlarında N’Koudou’nun rakibine attığı pozisyonda hakem Atilla Karaoğlan’ın “Abi abartıyor ya, ben sarıda kalacağım.” dediği ifadelere gönderme yapılırken, Sivasspor-Galatasaray maçında VAR’dan gelen “Ofsaytımsı pozisyon” ifadelerine yer verildi.

Beşiktaş’tan yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

Kamuoyu Sivasspor-Galatasaray maçının VAR kayıtlarını beklerken, Gaziantep FK ile oynadığımız maçtaki pozisyonun VAR kayıtlarının neden açıklandığını anlayamadık! Madem öyle, biz de yorumumuzu katalım!

Şiddet yok abartıyor

Hakem yorumu

”Ofsaytımsı”

Hakem yorumu değil”

N’KOUDOU’NUN KAFA ATTIĞI POZİSYONUN VAR KAYITLARI

Atilla Karaoğlan: İtiyor olarak gördüm, şiddet yok.

VAR: Ben şiddet var olarak gördüm. Atilla, seni VAR’a davet ediyorum.

Atilla Karaoğlan: Abi abartıyor ya, ben sarıda kalacağım.

Yorum yapın

vapeayr.net seniorpuffs.com shoppuffer.com vozol10000.com Bypuff.com Vozol Puff Türkiye Distribütörü Resmi Satış Sitesi olarak en çok satan aromaları ve en çok satan puff modellerini sizler için temin etmekte kapıda ödeme güvencesiyle sizlere gönderim sağlamaktadır. vozol Elf bar 5000 Vozol 5000 Vozol 6000 Vozol 7000 Vozol 10000 Vozol 12000 Vozol likit Stlpuff.com puff, puff bar, elf bar, vozol tüm puff çeşitlerinin resmi satış sitesi olarak kapıda ödeme güvencesiyle sizlere hizmet etmektedir. vozol Elf bar 5000 Vozol 5000 Vozol 6000 Vozol 7000 Vozol 10000 Vozol 12000 Vozol likit resmi satış siteleri