OnePlus, 9. Yılına Özel İlk Mekanik Klavyesini Duyurdu

Photo of author

By admin

Amiral gemisi Android telefon denince akla gelen ilk markalardan biri olan Hong Kong menşeili şirket OnePlus, bundan tam 9 yıl önce, 17 Aralık 2013 yılında kurulmuştu. 9. yıllarını kutlamak adına şirket, daha önce üretmediği bir teknolojik ürünle karşımıza çıkacak.

OnePlus, 9. yıl özel ürünü olarak oyuncuları düşünerek kendi tarihinde bir ilk yaptı ve bir mekanik klavye geliştirdi. Henüz fiyatı gibi kilit bilgileri vermeyen şirket, mekanik klavyesinin birkaç özelliğini duyurdu.

Klavyenin kullanıcıları, klavye için özel tuş takımları üretebilecek

OnePlus’a göre klavye, yazarken veya oyun oynarken tam konfor sağlıyor. Klavye, CNC işlemi kullanılarak yapılmış birinci sınıf bir alüminyum malzeme ile üretilmiş. Klavyede ayrıca markanın takipçileriyle birlikte oluşturulan özel renk profilleri ve tuş takımları bulunacak.

Cihazın kablosuz özellikleri henüz bilinmese de OnePlus mekanik klavyesi Linux, Windows ve macOS ile uyumlu olacak. Tuş düzeni MacBook klavyesine benzeyen cihaz, tuşlar için açık kaynaklı bellenimi ve çalışırken değiştirilmeyi destekliyor. OnePlus, Şubat 2023 civarında piyasaya sürülecek olan mekanik klavye konseptini kısa süre içinde kitle kaynaklı olarak sunmayı planlıyor.

Şirket, konseptin dünya çapındaki OnePlus topluluğundan olumlu bir tepki alacağını umuyor. Eğer her şey plana uygun giderse, yeni OnePlus mekanik klavyesinin Mart veya Nisan 2023’te seri üretime alınması hedefleniyor.

Yorum yapın

vapeayr.net seniorpuffs.com shoppuffer.com vozol10000.com Bypuff.com Vozol Puff Türkiye Distribütörü Resmi Satış Sitesi olarak en çok satan aromaları ve en çok satan puff modellerini sizler için temin etmekte kapıda ödeme güvencesiyle sizlere gönderim sağlamaktadır. vozol Elf bar 5000 Vozol 5000 Vozol 6000 Vozol 7000 Vozol 10000 Vozol 12000 Vozol likit Stlpuff.com puff, puff bar, elf bar, vozol tüm puff çeşitlerinin resmi satış sitesi olarak kapıda ödeme güvencesiyle sizlere hizmet etmektedir. vozol Elf bar 5000 Vozol 5000 Vozol 6000 Vozol 7000 Vozol 10000 Vozol 12000 Vozol likit resmi satış siteleri