OnePlus mekanik klavye için kolları sıvadı

Photo of author

By admin

Akıllı telefonlarda her zaman lider konumda olan OnePlus, sektördeki dokuzuncu yılını bir ilke imza atarak ve ilk mekanik klavyesini ortaya çıkardı. İşte detaylar:

Amiral gemisi Android telefonlar denilince akla gelen ilk markalardan biri, sadece dokuz yıl önce 17 Aralık 2013’te kurulan Hong Kong merkezli bir şirket olan OnePlus’tır. Dokuzuncu yılını kutlamak için şirket, türünün ilk örneği bir teknolojik ürün geliştirecek. Oyuncuları 9. yıl dönümü ürünü olarak düşünen OnePlus, ilk mekanik klavyeyi yarattı. Fiyatlandırma gibi önemli bilgileri henüz açıklamayan şirket, mekanik klavyesi için birçok özelliği duyurdu.

OnePlus klavyesinde kullanıcılar için özel tuş takımları oluşturabilir

OnePlus’a göre klavye, yazarken ve oyun oynarken tam bir rahatlık sunuyor. Klavye, yüksek kaliteli alüminyum malzemeden CNC ile işlenmiştir. Klavyede ayrıca markanın takipçileri tarafından yapılan özel renk profilleri ve klavyeler de yer alacak.

Cihazın kablosuz özelliklerini henüz bilmiyoruz, ancak OnePlus mekanik klavyesi Linux, Windows ve macOS ile uyumludur. Tuş düzeni, MacBook klavyesine benzer ve tuşlar ve çalışırken değiştirme için açık kaynak üretici yazılımını destekler. OnePlus, Şubat 2023 civarında piyasaya sürülecek mekanik klavye konseptini kitle kaynaklı olarak sağlamayı planlıyor.

Şirket, küresel OnePlus topluluğundan konsept hakkında olumlu geri bildirimler bekliyor. Her şey planlandığı gibi giderse, OnePlus’ın yeni mekanik klavyesi Mart veya Nisan 2023’te seri üretime geçmelidir.

Kaynak: İndir

Yorum yapın

vapeayr.net seniorpuffs.com shoppuffer.com vozol10000.com Bypuff.com Vozol Puff Türkiye Distribütörü Resmi Satış Sitesi olarak en çok satan aromaları ve en çok satan puff modellerini sizler için temin etmekte kapıda ödeme güvencesiyle sizlere gönderim sağlamaktadır. vozol Elf bar 5000 Vozol 5000 Vozol 6000 Vozol 7000 Vozol 10000 Vozol 12000 Vozol likit Stlpuff.com puff, puff bar, elf bar, vozol tüm puff çeşitlerinin resmi satış sitesi olarak kapıda ödeme güvencesiyle sizlere hizmet etmektedir. vozol Elf bar 5000 Vozol 5000 Vozol 6000 Vozol 7000 Vozol 10000 Vozol 12000 Vozol likit resmi satış siteleri