Oppo Find X6 ilk defa kendini gösterdi: İşte yeni amiral gemisinin tasarımı

Photo of author

By admin

Çinli teknoloji devi Oppo, yükselen bir grafiğe sahip. Özellikle hemşerisi Huawei’nin 3 yıl önce başına gelenlerden sonra ondan kalan pazar payının ciddi bir kısmını ele geçiren Oppo, 2022 yılında piyasaya sürdüğü amiral gemisi ve fiyat performans modeli ürünlerle sık sık adından bahsettirmişti. Bu yıla da benzer bir başlangıç yapmak isteyen şirketin önceliği, her yılın ilk çeyreğinde satışa sunduğu Find X serisinin yeni modeli Find X6 ve Find X6 Pro modelleri olacak.

Bugüne kadar genelde donanımsal özelliklerine yönelik gelen sızıntılarla adından bahsettiren bu telefon, ilk defa dün itibariyle tasarımına ilişkin bu kadar net görsellerle karşımıza çıktı.

Oppo Find X6 ilk defa kendini gösterdi: İşte yeni amiral gemisinin tasarımı

Sızdırılan Oppo Find X6 (ya da X6 Pro da olabilir) modeline baktığımız zaman, bu telefonun kavisli bir ekran yapısına sahip olduğu görülüyor. Selfie kamerasının ekranın üst orta bölümüne konumlandırıldığını gördüğümüz Find X6’nın arka yüzeyinde ise devasa büyüklüğe sahip bir kamera adası bulunuyor.

Açıkçası bu kadar büyük ve kalın çıkıntılı bir kamera adasının akıllı telefon kullanıcılarından nasıl bir tepki alacağı merak edilirken, daha önceden ortaya atılan iddialara göre bu adada 50MP + 50MP + 50MP’den oluşan üçlü bir kamera kurulumunun bulunacağını söyleyebiliriz. Telefonun ön yüzeyindeki kamera ise 32MP olarak karşımıza çıkacak. Oppo Find X6’nın diğer özelliklerini öğrenebilmek içinse, biraz daha beklememiz gerektiğini belirtelim.

Yorum yapın

vapeayr.net seniorpuffs.com shoppuffer.com vozol10000.com Bypuff.com Vozol Puff Türkiye Distribütörü Resmi Satış Sitesi olarak en çok satan aromaları ve en çok satan puff modellerini sizler için temin etmekte kapıda ödeme güvencesiyle sizlere gönderim sağlamaktadır. vozol Elf bar 5000 Vozol 5000 Vozol 6000 Vozol 7000 Vozol 10000 Vozol 12000 Vozol likit Stlpuff.com puff, puff bar, elf bar, vozol tüm puff çeşitlerinin resmi satış sitesi olarak kapıda ödeme güvencesiyle sizlere hizmet etmektedir. vozol Elf bar 5000 Vozol 5000 Vozol 6000 Vozol 7000 Vozol 10000 Vozol 12000 Vozol likit resmi satış siteleri