Outlook iOS Sürümüne Gezinme Çubuğu Geliyor

Photo of author

By admin

Geçtiğimiz hafta Microsoft tarafından Android için Outlook uygulamasına yakında gelecek birkaç yeni özellik duyurulmuştu. Şimdi ise Outlook iOS uygulaması için de yenilikler duyuruldu. Buna göre, iOS Outlook uygulaması yeni gezinme çubuğuna kavuşacak.

Microsoft, kullanıcıların Posta, Takvim, Akış, Kişiler ve Dosyalara kolay erişim elde etmesi için yeni bir gezinme çubuğu üzerinde çalışıyor. Daha özelleştirilebilir bir alt gezinme çubuğunun avantajı Posta, Takvim, Akış, Kişiler ve Dosyaları sizin için en uygun sıraya yerleştirebilmeniz olacak. Microsoft, benzer değişiklikleri bir ay kadar önce Outlook Android uygulamasında kullanıma sunmuştu ve şirket, yenilenen gezinme çubuğunu iOS kullanıcılarına da getirme sözü vermişti.

Şirket, yeni gezinme çubuğu için iOS kullanıcılarının Mart ayına kadar bekleyeceğini söylüyor. Ek olarak yeni ve özelleştirilebilir gezinme çubuğunun yanı sıra güncellenmiş bir Kayan Eylem Düğmesi de sunulacak.

Yorum yapın

vapeayr.net seniorpuffs.com shoppuffer.com vozol10000.com Bypuff.com Vozol Puff Türkiye Distribütörü Resmi Satış Sitesi olarak en çok satan aromaları ve en çok satan puff modellerini sizler için temin etmekte kapıda ödeme güvencesiyle sizlere gönderim sağlamaktadır. vozol Elf bar 5000 Vozol 5000 Vozol 6000 Vozol 7000 Vozol 10000 Vozol 12000 Vozol likit Stlpuff.com puff, puff bar, elf bar, vozol tüm puff çeşitlerinin resmi satış sitesi olarak kapıda ödeme güvencesiyle sizlere hizmet etmektedir. vozol Elf bar 5000 Vozol 5000 Vozol 6000 Vozol 7000 Vozol 10000 Vozol 12000 Vozol likit resmi satış siteleri