Pixelmator Pro 3.2.3 Yayınlandı

Photo of author

By admin

Pixelmator Pro, çok kullanışlı yeni bir özellikle güncellendi. Pixelmator Pro 3.2.3 güncellemesi için “Deband” adlı bu özellik, makine öğrenimini kullanarak fotoğraflardaki renk şeridi olarak bilinen efekti ortadan kaldırıyor ve bu da görüntülerin daha güzel ve doğal görünmesini sağlıyor.

Renk şeritleri, düşük kaliteli fotoğraflarda son derece belirgin hale gelen yaygın bir görüntü yapaylığı türü. Bunlar bir fotoğrafta degrade’lere veya geniş düz renkli alanlara neden oluyor ve bunları manuel olarak kaldırmak hiç de kolay değil. Kullanıcılar artık tek bir tıklamayla fotoğraflardaki renk şeritlerini kaldırmak için Deband özelliğinden yararlanabilecek.

Pixelmator ekibi, Deband algoritmasının görüntülerdeki renkleri, gradyanları ve dokuları akıllıca analiz etmek, etkilenen alanların nerede olduğunu belirlemek ve görüntünün diğer bölümlerindeki daha ince ayrıntılara dokunmadan bunları sorunsuz bir şekilde yumuşatmak için eğitildiğini belirtmiş.

Ayrıca Pixelmator Pro 3.2.3, kolayca özelleştirilebilen ve paylaşılabilen birden çok Yılbaşı şablonu da ekliyor. Burada sosyal medya gönderileri, hikayeler, posterler ve basılı tebrik kartları oluşturmak için kullanılabilecek, sanatçılar tarafından tasarlanmış 18 şablon bulunuyor.

Mevcut kullanıcılar uygulamayı yeni özelliklerle ücretsiz olarak güncelleyebilir.

Yorum yapın

vapeayr.net seniorpuffs.com shoppuffer.com vozol10000.com Bypuff.com Vozol Puff Türkiye Distribütörü Resmi Satış Sitesi olarak en çok satan aromaları ve en çok satan puff modellerini sizler için temin etmekte kapıda ödeme güvencesiyle sizlere gönderim sağlamaktadır. vozol Elf bar 5000 Vozol 5000 Vozol 6000 Vozol 7000 Vozol 10000 Vozol 12000 Vozol likit Stlpuff.com puff, puff bar, elf bar, vozol tüm puff çeşitlerinin resmi satış sitesi olarak kapıda ödeme güvencesiyle sizlere hizmet etmektedir. vozol Elf bar 5000 Vozol 5000 Vozol 6000 Vozol 7000 Vozol 10000 Vozol 12000 Vozol likit resmi satış siteleri