PlayStation 5’te Oyunun Ortasında Donma Hatası Ortaya Çıktı

Photo of author

By admin

Japon teknoloji devi Sony, en yeni oyun konsolu PlayStation 5 için yeni bir sistem yazılımı güncellemesi yayınladı. Söz konusu güncelleme ile PSN olarak da bilinen PlayStation Network için yeni bir hüküm ve koşullar sözleşmesi yayınlandı. Oyunseverler, söz konusu sözleşmeyi onayladıktan sonra oyun keyfine kaldıkları yerden devam edebiliyorlar. Ancak bu noktada çok önemli bir sorun var gibi görünüyor…

PlayStation odaklı bir haber sitesi tarafından paylaşılan bilgilere göre yeni güncelleme, hüküm ve koşullar sözleşmesinde önemli bir hata ile birlikte geldi. Ancak bu hata, sözleşmenin içinde değil, sunumunda. Öyle ki; söz konusu hata yüzünden sözleşme, oyunun ortasında ekrana geliyor ve PlayStation 5’in donmasına neden oluyor.

Hata, başınıza geldiğinde çileden çıkartabilir; ama neyse ki çözümü var!

Eğer çevrimdışı bir oyun oynuyorsanız çok önemli bir sorun yok. Yani en azından kaybedeceğiniz çok fazla veri yok çünkü söz konusu hata, konsolda kalıcı bir soruna neden olmuyor. Ancak çevrim içi (online) bir oyunun ortasında PS5’in donması, küçük çaplı sinir krizi geçirmenize neden olabilir. 

Neyse ki söz konusu hata ile hiç karşılaşmadan yeni hüküm ve koşullar sözleşmesini imzalamanızın bir yolu bulunuyor. PlayStation 5’i açtığınızda oturumunuzu manuel olarak kapatıp yeniden açarsanız direkt olarak yeni sözleşmeyi kabul etmenizi isteyen ekran ile karşılaşacaksınız. Sözleşmeyi onayladıktan sonra da oyunun ortasında PS5’in donması gibi bir ihtimal ortadan kalkmış olacak.

Not: Sony, PS5 güncellemelerini kademe kademe yayınladığından güncelleme henüz size ulaşmamız olabilir.

Yorum yapın

vapeayr.net seniorpuffs.com shoppuffer.com vozol10000.com Bypuff.com Vozol Puff Türkiye Distribütörü Resmi Satış Sitesi olarak en çok satan aromaları ve en çok satan puff modellerini sizler için temin etmekte kapıda ödeme güvencesiyle sizlere gönderim sağlamaktadır. vozol Elf bar 5000 Vozol 5000 Vozol 6000 Vozol 7000 Vozol 10000 Vozol 12000 Vozol likit Stlpuff.com puff, puff bar, elf bar, vozol tüm puff çeşitlerinin resmi satış sitesi olarak kapıda ödeme güvencesiyle sizlere hizmet etmektedir. vozol Elf bar 5000 Vozol 5000 Vozol 6000 Vozol 7000 Vozol 10000 Vozol 12000 Vozol likit resmi satış siteleri