Polisler göstericilere müdahale etmek isterken ayakta duramadılar, çamura saplandılar! Ortaya komik anlar çıktı

Photo of author

By admin

Almanya‘nın Kuzey Ren Vestfalya (KRV) eyaletinde Lützerath köyünde maden sahalarının genişletilmemesi için yapılan gösterilerde, takviye birliklerle Lützerath köyünü çembere alan polis, şiddetli fırtına ve yağmura rağmen direnişe geçen göstericileri yakalayarak gözaltına almaya çalıştı.

POLİS TARAFINDAN GÖZ ALTINA ALINIYORLAR

Çok sayıda polisin görev aldığı operasyonda eylemciler, bazı binaları işgal edip barikatlar kurdu. Polisler, aşırı yağmurun oluşturduğu çamur karşısında oldukça zorluk çekti.

POLİSLER ÇAMURA SAPLANDI

Protestocu gruba müdahale etmek için tarlaya giren polisler ağırlaşan toprağa saplanıp kaldı. Toprağa saplanan arkadaşlarını kurtarmak isteyen diğer polisler de çamura batınca ortaya ilginç görüntüler çıktı. Polisler çamura karşı ayakta durmakta zorlandığı anlar ise sosyal medyada gündem oldu.

Yorum yapın

vapeayr.net seniorpuffs.com shoppuffer.com vozol10000.com Bypuff.com Vozol Puff Türkiye Distribütörü Resmi Satış Sitesi olarak en çok satan aromaları ve en çok satan puff modellerini sizler için temin etmekte kapıda ödeme güvencesiyle sizlere gönderim sağlamaktadır. vozol Elf bar 5000 Vozol 5000 Vozol 6000 Vozol 7000 Vozol 10000 Vozol 12000 Vozol likit Stlpuff.com puff, puff bar, elf bar, vozol tüm puff çeşitlerinin resmi satış sitesi olarak kapıda ödeme güvencesiyle sizlere hizmet etmektedir. vozol Elf bar 5000 Vozol 5000 Vozol 6000 Vozol 7000 Vozol 10000 Vozol 12000 Vozol likit resmi satış siteleri