Putin savaştaki başarısızlığın faturasını komutanına çıkardı! Tepedeki isim tekrardan değişti

Photo of author

By admin

24 Şubat’ta başlayan Ukrayna- Rusya Savaşı’nda Kremlin yönetimi hala istediğini alabilmiş değil. Savaşın süresi uzadıkça Putin, farklı planlar denemeye devam ediyor. 3 ay önce Ukrayna’daki birliklerinin başına Surovikin’i getiren Putin, ülkenin altyapısını hedef almasına rağmen başarılı olamayan komutanı görevden aldı.

GENELKURMAY BAŞKANI BİRLİKLERİ KOMUTA EDECEK

Bununla birlikte cephe hattında gözle görülür bir ilerlemenin olmamasından sonra bu sefer Rus lider komuta kademesinde tekrardan bir değişikliğe gitti. Putin, bu sefer birliklerinin başına en tepedeki isim olan Genelkurmay Başkanı Valeri Gerasimov’u getirdi.

RUSYA SAVUNMA BAKANLIĞI YAZILI AÇIKLAMA YAPTI

Rusya Savunma Bakanlığından yapılan yazılı açıklamada, Rus ordusunun Ukrayna’ya yönelik komuta kademesinde değişikliklerin yapıldığı belirtildi. Özel askeri operasyondan sorumlu komuta kademesindeki seviyenin, operasyon kapsamında yürütülen görevlerin genişletilmesi nedeniyle yükseltildiğinin vurgulandığı açıklamada, “Değişiklikler, Rus ordusunun birimleri arasındaki etkileşiminin daha yakın bir şekilde organize edilmesi, her türlü desteğin kalitesinde ve birliklerin yönetiminin etkinliğindeki artışla da ilgilidir” denildi.

Yorum yapın

vapeayr.net seniorpuffs.com shoppuffer.com vozol10000.com Bypuff.com Vozol Puff Türkiye Distribütörü Resmi Satış Sitesi olarak en çok satan aromaları ve en çok satan puff modellerini sizler için temin etmekte kapıda ödeme güvencesiyle sizlere gönderim sağlamaktadır. vozol Elf bar 5000 Vozol 5000 Vozol 6000 Vozol 7000 Vozol 10000 Vozol 12000 Vozol likit Stlpuff.com puff, puff bar, elf bar, vozol tüm puff çeşitlerinin resmi satış sitesi olarak kapıda ödeme güvencesiyle sizlere hizmet etmektedir. vozol Elf bar 5000 Vozol 5000 Vozol 6000 Vozol 7000 Vozol 10000 Vozol 12000 Vozol likit resmi satış siteleri