Renault’un ucuz Clio modeli görücüye çıkıyor! Türkiye fiyatı 280 bin TL olacak!

Photo of author

By admin

Fransız otomobil devi Renault, özellikle Asya pazarındaki satış payını arttırmak için daha ucuz otomobiller üretmekte kararlı. Renault’un bu bağlamda geliştirdiği modellerden birisi de Clio. Fakat bu Clio, ülkemizde satılanlar kadar dolu ve ağır değil.

Aklınıza direkt olarak şu soru gelebilir. Zaten Clio’nun en boş paketi olan Joy yeterince boş. Fakat tam olarak böyle değil. Sonuçta Türkiye’de satılan Clio’da otomatik camlardan tutun da radyo, cd çalar, bluetooth gibi pek çok üst seviye özellik mevcut.

Ayrıca ülkemizde satışa sunulan Clio, saç kalınlığından tutun da güvenlik önlemlerine kadar gayet dolu bir otomobil. Dolayısıyla fiyatı da buna göre. Bu otomobil Avrupa için ucuz, giriş seviyesi bir otomobil olsa da Asya pazarı için durum biraz farklı.

Keza Asya pazarında çarpışma testlerinden 0 yıldız alan, fiyatıyla kullanıcıları cezbeden yüzlerce marka ve model var. Dolayısıyla Renault’un bu markalarla yarışabilmek için daha ucuz modeller üretmesi gerekiyor. Bu noktada en iyi seçenek de Clio diyebiliriz.

Yorum yapın

vapeayr.net seniorpuffs.com shoppuffer.com vozol10000.com Bypuff.com Vozol Puff Türkiye Distribütörü Resmi Satış Sitesi olarak en çok satan aromaları ve en çok satan puff modellerini sizler için temin etmekte kapıda ödeme güvencesiyle sizlere gönderim sağlamaktadır. vozol Elf bar 5000 Vozol 5000 Vozol 6000 Vozol 7000 Vozol 10000 Vozol 12000 Vozol likit Stlpuff.com puff, puff bar, elf bar, vozol tüm puff çeşitlerinin resmi satış sitesi olarak kapıda ödeme güvencesiyle sizlere hizmet etmektedir. vozol Elf bar 5000 Vozol 5000 Vozol 6000 Vozol 7000 Vozol 10000 Vozol 12000 Vozol likit resmi satış siteleri