Rıdvan Dilmen ile Murat Kosova canlı yayında birbirine girdi: Devlet nişanı verilsin

Photo of author

By admin

TV8.5 ekranlarında yayınlanan %100 Futbol programında yorumcu Rıdvan Dilmen ve moderatör Murat Kosova küçük çaplı bir tartışma yaşadı.

“TÜRK SPORUNDA BENZERİNİ GÖRMEDİM”

Alperen Şengün’ün NBA tarihinde triple double yapan en genç pivot olmasının Türk spor tarihinin en büyük olayı olduğunu iddia eden Rıdvan Dilmen, “Dünyanın en önemli ligi, futbol dahil olmak üzere. NBA’de triple double yapan en genç pivot, bu inanılmaz bir olay! Devlet nişanı verilmeli. Ben Türk sporunda Alperen’in başarısını görmedim.” ifadelerini kullandı.

“İLK 10’A ALMAM”

Programın moderatör ve yorumcusu Murat Kosova ise Dilmen’in söylediklerini abartılı bularak, “Hidayet Türkoğlu’nun Orlando Magic ile Lakers’ı elemek üzereyken finallerin en değerli oyuncusu olacaktı. Bir topla kaybettiler. Özel bir oyuncu kabul ediyorum ama sen en zirveye koyuyorsun. Alperen Şengün’ün NBA tarihinde triple double yapan en genç pivot olmasını, Türk spor tarihinin en iyi ilk 10 başarısı arasına almam.” dedi.

Yorum yapın

vapeayr.net seniorpuffs.com shoppuffer.com vozol10000.com Bypuff.com Vozol Puff Türkiye Distribütörü Resmi Satış Sitesi olarak en çok satan aromaları ve en çok satan puff modellerini sizler için temin etmekte kapıda ödeme güvencesiyle sizlere gönderim sağlamaktadır. vozol Elf bar 5000 Vozol 5000 Vozol 6000 Vozol 7000 Vozol 10000 Vozol 12000 Vozol likit Stlpuff.com puff, puff bar, elf bar, vozol tüm puff çeşitlerinin resmi satış sitesi olarak kapıda ödeme güvencesiyle sizlere hizmet etmektedir. vozol Elf bar 5000 Vozol 5000 Vozol 6000 Vozol 7000 Vozol 10000 Vozol 12000 Vozol likit resmi satış siteleri