Samsung buzdolabı modellerinde devasa ekranlara yer vermeye başladı

Photo of author

By admin

Daha büyük ekranın üstüne Samsung, eski modellerde görülen OneDrive entegrasyonunun yanı sıra Google Fotoğraflar için destek ekledi. Bu, aile fotoğraflarını veya diğer fotoğrafları buzdolabında görüntülemenize veya Family Hub Plus’tan bir mobil cihaza fotoğraf yüklemenize olanak tanıyacak. Daha önce olduğu gibi, Samsung’un Bespoke Atelier uygulamasından da sanat eserleri görüntüleyebileceksiniz.

Yerleşik hub, birden fazla SmartThings cihazını kontrol edebiliyor ve size çok büyük bir dokunmatik ekranda akıllı bir ev kontrol merkezi sunuyor. Ayrıca hava bakımı, evde bakım, evcil hayvan bakımı, giysi bakımı, enerji ve yemek pişirme gibi altı diğer SmartThings Home Life hizmetini de destekliyor.

Samsung buzdolabı modellerinde devasa ekranlara yer vermeye başladı

Samsung, şimdilik yalnızca ABD kullanıcılarına özel olarak ücretsiz 190 TV kanalı sağlayan Samsung TV Plus‘ı da dolaba dahil etti. Ekran TikTok, Facebook Shorts ve diğer sosyal medya içerikleri için dikey yönde kullanabiliyor veya aynı anda video izlemek ve resim içinde resim modunu kullanabiliyor. Son olarak, buzdolabı doğrudan dokunmatik ekrandan yiyecek ve diğer ürünleri sipariş etmenizi sağlayan Amazon’un Your Essentials hizmetini de destekliyor.

Akıllı buzdolabı için diğer bazı özellikler ve fiyat bilgisi ise henüz açıklanmadı.

Yorum yapın

vapeayr.net seniorpuffs.com shoppuffer.com vozol10000.com Bypuff.com Vozol Puff Türkiye Distribütörü Resmi Satış Sitesi olarak en çok satan aromaları ve en çok satan puff modellerini sizler için temin etmekte kapıda ödeme güvencesiyle sizlere gönderim sağlamaktadır. vozol Elf bar 5000 Vozol 5000 Vozol 6000 Vozol 7000 Vozol 10000 Vozol 12000 Vozol likit Stlpuff.com puff, puff bar, elf bar, vozol tüm puff çeşitlerinin resmi satış sitesi olarak kapıda ödeme güvencesiyle sizlere hizmet etmektedir. vozol Elf bar 5000 Vozol 5000 Vozol 6000 Vozol 7000 Vozol 10000 Vozol 12000 Vozol likit resmi satış siteleri