Samsung telefonların geleceği, eski Mercedes tasarımcısına emanet

Photo of author

By admin

Samsung, MX Tasarım Ekibi’nin artık Hubert H. Lee tarafından yönetileceğini duyurdu. Lee, MX (Mobile eXperience) Tasarım Ekibi başkanlığını üstlenecek. Daha önce Mercedes-Benz Çin’in Baş Tasarım Sorumlusu olarak çalışan Lee, yirmi yılı aşkın tasarım ve liderlik deneyimini Samsung ekibine taşıyor.

Lee, Mercedes-Benz China’da Baş Tasarım Sorumlusu olarak ABD ve Çin’de çok sayıda takdir ve liderlik ödülü aldı. Şimdi, Samsung’daki yeni görevinde Lee, Galaxy S ve Z serisi, Galaxy Tab, Galaxy Watch ve diğer cihazlar gibi Galaxy ürünlerini tasarlamaktan sorumlu olan MX Tasarım Ekibi’ni devralıyor.

Resmi açıklamada belirtildiği üzere Hubert H. Lee’nin katılımı, dünya çapında milyonlarca kişi tarafından sevilen aynı değerler üzerine inşa edilen Galaxy ürünlerine yeni bir görünüm ve his kazandırmaya yardımcı olacak. Lee ise, yaptığı açıklamada “mobil inovasyonun en uç noktalarında olan bir şirkete katılmaktan ve tasarım sanatı aracılığıyla yeni mobil deneyimler yaratmaktan sorumlu ekibe liderlik etmekten heyecan duyuyorum” dedi.

Samsung, bu ayın başlarında ilk kadın başkanını da duyurmuştu. Lee Young-hee, Samsung DX (Device eXperience) bölümü için Küresel Pazarlama Merkezi’nin başkanlık görevinden sorumlu ve bu departman Samsung’un akıllı telefon işini denetliyor.

Yorum yapın

vapeayr.net seniorpuffs.com shoppuffer.com vozol10000.com Bypuff.com Vozol Puff Türkiye Distribütörü Resmi Satış Sitesi olarak en çok satan aromaları ve en çok satan puff modellerini sizler için temin etmekte kapıda ödeme güvencesiyle sizlere gönderim sağlamaktadır. vozol Elf bar 5000 Vozol 5000 Vozol 6000 Vozol 7000 Vozol 10000 Vozol 12000 Vozol likit Stlpuff.com puff, puff bar, elf bar, vozol tüm puff çeşitlerinin resmi satış sitesi olarak kapıda ödeme güvencesiyle sizlere hizmet etmektedir. vozol Elf bar 5000 Vozol 5000 Vozol 6000 Vozol 7000 Vozol 10000 Vozol 12000 Vozol likit resmi satış siteleri