Samsung’un bir modeli daha kendini gösterdi, işte Galaxy M14 5G’nin özellikleri

Photo of author

By admin

Akıllı telefon dünyasının en güçlü isimlerinden biri olan Samsung için yılın en önemli günleri yaklaşmak üzere. Galaxy Note serisini sona erdirdikten sonra en önemli amiral gemisi pozisyonuna geçen Galaxy S serisinin yeni üyelerinin tanıtılacağı etkinlik tarihi olan 1 Şubat’a artık sayılı günler kaldı.

Elbette ki Güney Koreli teknoloji devi için Galaxy Z serileri de son derece önemli ancak en azından bu seneyle birlikte bir sene daha, Galaxy S modellerinin en yeni ve en güçlü modeller olması bekleniyor.

Samsung’un bir modeli daha kendini gösterdi, işte Galaxy M14 5G’nin özellikleri

Ancak Samsung’u Samsung yapan en önemli şey, onlarca farklı akıllı telefon modeli üzerinde aynı anda çalışabilmesidir. İşte yine öyle bir dönemden geçiyoruz. Güney Koreli teknoloji devi bir taraftan Galaxy S23 serisi için son hazırlıkları yaparken, diğer taraftan ise giriş seviyesi modeli Galaxy M14 5G için son dokunuşları yapmakla meşgul.

Bugün ortaya çıkan son dakika bilgisine göre, Galaxy M14 5G modelinde kullanılacak yonga seti belli oldu. Öyle ki kısa süre içerisinde tanıtılmasını beklediğimiz bu telefon karşımıza Samsung’un kendi yonga seti olan Exynos 1330 ile çıkacak. Bu işlemci setini 4GB RAM ile desteklemesi beklenen Samsung’un ayrıca uygun fiyatlı bir telefon olmasına rağmen bu cihazdan 25W’lik hızlı şarj teknolojisini de esirgemeyeceği konuşuluyor.

Yorum yapın

vapeayr.net seniorpuffs.com shoppuffer.com vozol10000.com Bypuff.com Vozol Puff Türkiye Distribütörü Resmi Satış Sitesi olarak en çok satan aromaları ve en çok satan puff modellerini sizler için temin etmekte kapıda ödeme güvencesiyle sizlere gönderim sağlamaktadır. vozol Elf bar 5000 Vozol 5000 Vozol 6000 Vozol 7000 Vozol 10000 Vozol 12000 Vozol likit Stlpuff.com puff, puff bar, elf bar, vozol tüm puff çeşitlerinin resmi satış sitesi olarak kapıda ödeme güvencesiyle sizlere hizmet etmektedir. vozol Elf bar 5000 Vozol 5000 Vozol 6000 Vozol 7000 Vozol 10000 Vozol 12000 Vozol likit resmi satış siteleri