Samsung’un unutulan yıldızı bir kez daha ortaya çıktı

Photo of author

By admin

Akıllı telefon dünyası hemen her gün yeni bir üyeye kavuşurken, en az piyasaya sürülen modeller kadar duyumlarda kalan modellerin de olduğunu biliyoruz. Bu konuya ilişkin birçok örnek vermek mümkün ancak biz bugün Galaxy S22 FE ile ilgileniyoruz.

Samsung hayranlarının oldukça yakından takip ettiği bir seri olan FE modelleri, S22 serisi ile birlikte önemli bir duraklama dönemine girmişti. Nitekim Güney Koreli teknoloji devi uzun süredir bu konuya ilişkin herhangi bir adım atmadı ve haliyle Galaxy S22 FE modelini bekleyenler de bu durumu kabullenerek umutlarını bir başka bahara bıraktı. Ancak Samsung’a yakınlığıyla bilinen ünlü duyumcu Dohyun Kim, ortaya Galaxy S22 FE’ye ilişkin oldukça önemli bir iddia attı.

Samsung’un unutulan yıldızı bir kez daha ortaya çıktı

Ünlü duyumcu, Twitter hesabından yaptığı açıklamada merakla beklenen Galaxy S22 FE’nin Galaxy Buds2 Live için gerçekleştirilen bir etkinlikle birlikte tanıtılacağını söyledi. Tabi bu haberin arkasından Galaxy S22 FE’ye ilişkin sızıntılar da yağmur gibi yağmaya başladı. Eğer iddialar doğruysa, yeni Samsung modeli gücünü Güney Koreli teknoloji devinin kendi yonga seti olan Exynos 2300’dan alacak. Arka yüzeyinde 108MP’lik ana kamerasıyla dikkat çekecek olan telefonun fiyatının ise 500 dolar civarında olması bekleniyor. Tabi eğer iddialar doğru çıkar ve bu telefonun tanıtımı yapılırsa, satışa sunulmasının yılın ikinci çeyreğini bulabileceğini belirtelim.

Yorum yapın

vapeayr.net seniorpuffs.com shoppuffer.com vozol10000.com Bypuff.com Vozol Puff Türkiye Distribütörü Resmi Satış Sitesi olarak en çok satan aromaları ve en çok satan puff modellerini sizler için temin etmekte kapıda ödeme güvencesiyle sizlere gönderim sağlamaktadır. vozol Elf bar 5000 Vozol 5000 Vozol 6000 Vozol 7000 Vozol 10000 Vozol 12000 Vozol likit Stlpuff.com puff, puff bar, elf bar, vozol tüm puff çeşitlerinin resmi satış sitesi olarak kapıda ödeme güvencesiyle sizlere hizmet etmektedir. vozol Elf bar 5000 Vozol 5000 Vozol 6000 Vozol 7000 Vozol 10000 Vozol 12000 Vozol likit resmi satış siteleri