Sızan yeni görüntüler, Galaxy S23 Ultra’yı her açıdan gösteriyor

Photo of author

By admin

Geçtiğimiz günlerde sizlerle paylaştığımız Galaxy S23 temel sürüm görüntülerinin ardından, şimdi de Galaxy S23 Ultra’yı gösterdiği ettiği iddia edilen birkaç yeni görüntü ortaya çıktı. Üstelik bu kez, amiral gemisi telefonu her açıdan ve dört renk seçeneğiyle birlikte görebiliyoruz. Bu 4 renk Phantom Black, Cotton Flower, Botanic Green ve Misty Lilac olarak adlandırılıyor.

Şimdiye kadar gelen sızıntıların ardından pek çok Samsung hayranının beklediği gibi, Galaxy S23 Ultra, serinin geri kalanından daha köşeli bir tasarıma ve yerleşik bir S Pen de dahil olmak üzere daha çok Note benzeri özelliklere sahip. Galaxy S23 Ultra, üçü eşit boyutlu dairesel kesiklerde bulunan dört arka kamera lensi ile de dikkat çekici görünüyor.

Bu yeni görseller, bize Samsung’un Galaxy S23 Ultra ile gelecek olan resmi duvar kağıtlarının bir ön izlemesini de sunuyor olabilir. Bu küçük ayrıntı, Samsung’un yaklaşan amiral gemisi telefonu için gece fotoğrafçılığını ve astrofotoğrafçılığı geliştirmeye verdiği önemle örtüşüyor.

Fotoğrafçılık, Galacy S23 modelleri ve çzellikle de Ultra modeli için ana iyileştirme alanlarından biri olacak gibi görünüyor. Galaxy S23 Ultra’nın şirketin 200 MP birincil kameraya sahip ilk amiral gemisi olması bekleniyor.

Yorum yapın

vapeayr.net seniorpuffs.com shoppuffer.com vozol10000.com Bypuff.com Vozol Puff Türkiye Distribütörü Resmi Satış Sitesi olarak en çok satan aromaları ve en çok satan puff modellerini sizler için temin etmekte kapıda ödeme güvencesiyle sizlere gönderim sağlamaktadır. vozol Elf bar 5000 Vozol 5000 Vozol 6000 Vozol 7000 Vozol 10000 Vozol 12000 Vozol likit Stlpuff.com puff, puff bar, elf bar, vozol tüm puff çeşitlerinin resmi satış sitesi olarak kapıda ödeme güvencesiyle sizlere hizmet etmektedir. vozol Elf bar 5000 Vozol 5000 Vozol 6000 Vozol 7000 Vozol 10000 Vozol 12000 Vozol likit resmi satış siteleri