Skoda Fabia fiyat listesi: Bu fiyatlar da ne!

Photo of author

By admin

Sıfır otomobil piyasasında fiyatlar neredeyse hiç geri gelmiyor. Kısa süre önce yapılan ÖTV düzenlemesi sonrasında bir kısım araçlarda fiyatların düştüğüne şahit olmuştuk. Ancak ilerleyen süreçte fiyatların yeniden yavaş yavaş yukarı doğru tırmandığını söylemek mümkün.

Zamlardan etkilenen modellerden birisi de Skoda Fabia. Sınıfında oldukça ciddi rakiplerle rekabet eden Fabia, fiyat olarak da maalesef pek avantajlı durmuyor.

Skoda Fabia fiyat listesi: Bu fiyatlar da ne!

Skoda Fabia 380 litrelik bagaj hacmiyle sınıf standartlarını yakalamayı başarıyor. İç mekan olarak da segmentindeki diğer rakiplerine benzer bir yaşam alanı sunan Fabia, baz donanım seviyesinde 1.0 litrelik benzinli bir motorla beraber geliyor. 95 beygir güç üreten bu makine manuel şanzımana sahip olarak piyasaya çıkıyor.

Elite olarak isimlendirilen paketin fiyatı ise günümüzde 452.568 TL olarak görünüyor. Tabii bu bedelin haberi yazdığımız dakikalarda geçerli olduğunu da belirtmekte fayda var. Zira ülkemizdeki sıfır otomobil piyasası oldukça oynak durumda ve her an her şey değişebiliyor.

Yorum yapın

vapeayr.net seniorpuffs.com shoppuffer.com vozol10000.com Bypuff.com Vozol Puff Türkiye Distribütörü Resmi Satış Sitesi olarak en çok satan aromaları ve en çok satan puff modellerini sizler için temin etmekte kapıda ödeme güvencesiyle sizlere gönderim sağlamaktadır. vozol Elf bar 5000 Vozol 5000 Vozol 6000 Vozol 7000 Vozol 10000 Vozol 12000 Vozol likit Stlpuff.com puff, puff bar, elf bar, vozol tüm puff çeşitlerinin resmi satış sitesi olarak kapıda ödeme güvencesiyle sizlere hizmet etmektedir. vozol Elf bar 5000 Vozol 5000 Vozol 6000 Vozol 7000 Vozol 10000 Vozol 12000 Vozol likit resmi satış siteleri