Sony müjdeyi verdi! CES 2023’te yılın en beklenen otomobili geliyor!

Photo of author

By admin

Sony, geçtiğimiz vakitlerde Honda ile birlikte ilk otomobilini piyasaya süreceğini açıklamıştı. Elektrikli olacağı belirtilen otomobilin çıkış tarihi belli değildi. Ancak yapılan son duyuru ile bu otomobilin ne zaman çıkacağı da belli oldu. Gelin hep birlikte Sony ve Honda ikilisinin girişimi olan elektrikli otomobilin ne zaman piyasaya sürüleceğine ve otomobilin beklenen özelliklerine göz atalım.

Sony ve Honda girişimi olan elektrikli otomobil, 4 Ocak 2023 tarihinde tanıtılacak

Sony, yakın bir tarihte yaptığı sürpriz bir paylaşımla Honda ile birlikte elektrikli bir otomobil geliştirdiğini açıklamıştı. İkilinin kurduğu Sony Honda Mobility isimli şirketin çatısı altında geliştirilen elektrikli otomobil yeni yılda tanıtılacak olan en heyecan verici otomobiller arasında yerini aldı.

Çünkü Sony markasını daha çok PlayStation gibi tüketici elektronik ürünleri ile tanıyoruz. Heyecan verici nokta ise Sony imzalı bir otomobilin artık gerçekleşecek olması.

Sony Group, yaptığı bir paylaşımla Sony Honda Mobility girişiminin, 4 Ocak 2023 tarihinde yer alacak CES 2023 etkinliğinde ilk elektrikli otomobilini tanıtıcağını ortaya koydu. Etkinlikte ikilinin bu elektrikli otomobilinin konsept şeklinde tanıtılması da beklentiler arasında.

Henüz ismi belli olmayan Sony Honda Mobility girişimi olan bu elektrikli otomobilin otonom sürüş kabiliyetine sahip olacağı da belirtildi. Ayrıca otomobilin bilgi ve eğlence sistemlerinde PlayStation 5 görme ihtimalimiz de yüksek.

Aktarılan bilgilere göre Sony ve Honda imzalı ilk elektrikli otomobil, 2026 yılının başlarında ABD’de piyasaya sürülecek. Daha sonra o yılın sonunda Japonya’da satışta olacak. Gizemli otomobilin bu bölgelerden sonra Avrupa’ya ulaşacağı da belirtiliyor.

Yorum yapın

vapeayr.net seniorpuffs.com shoppuffer.com vozol10000.com Bypuff.com Vozol Puff Türkiye Distribütörü Resmi Satış Sitesi olarak en çok satan aromaları ve en çok satan puff modellerini sizler için temin etmekte kapıda ödeme güvencesiyle sizlere gönderim sağlamaktadır. vozol Elf bar 5000 Vozol 5000 Vozol 6000 Vozol 7000 Vozol 10000 Vozol 12000 Vozol likit Stlpuff.com puff, puff bar, elf bar, vozol tüm puff çeşitlerinin resmi satış sitesi olarak kapıda ödeme güvencesiyle sizlere hizmet etmektedir. vozol Elf bar 5000 Vozol 5000 Vozol 6000 Vozol 7000 Vozol 10000 Vozol 12000 Vozol likit resmi satış siteleri