Steam’de 1 yılınız nasıl geçti? 2022 yılı özetinizi görebileceğiniz Steam Replay hazır!

Photo of author

By admin

2022 yılının sona ermesiyle birlikte, PC oyun mağazası Steam de diğer servisler gibi yıllık özet kervanına katıldı. Valve, Steam kullanıcıları için bütün bir yıl boyunca hangi oyunları oynadıklarını, hangi oyunda ne kadar vakit geçirdiklerini gösteren yeni Steam Replay‘i tanıttı.

Şirket, blog yazısında şunları yazıyor: “İster en iyi yılınız olsun ister unutmak istediğiniz bir yıl, oyun oynamak (umarız!) güvenilir bir şekilde eğlenceli bir kaçıştı. Bu yıl oynadığınız en iyi oyunlarınızdan, oyunla geçen zamanınızı nasıl geçirdiğinize kadar, Steam Replay ile 2022 yılında Steam’de geçirdiğiniz zamanın bir özetini sunuyoruz.”

Steam Replay Nasıl Açılır?

Steam Replay’e ulaşmak için Steam hesabına giriş yapmanız yeterli. Burada Steam Replay sayfasını görebilir ve 2022’de oynadığınız oyunların kategorize edildiği çeşitli segmentleri görüntüleyebilirsiniz. Sayfada “Oynama Süresi” ve “Oynanan Oturumlar” istatistiklerini, aylara göre oynama sürelerini, klavye ve fare kullanımına karşı kontrol cihazı kullanımını, en uzun günlük oyun süresini ve alışkanlıklarınızın Steam topluluğunun geri kalanıyla karşılaştırmalarını bulabilirsiniz. VR veya Steam Deck cihazlarını kullananlar için özel bölümler de var.

Steam Replay Özeti Nasıl Paylaşılır?

Kişisel Steam Replay özetinizi paylaşmak için sayfanızın görünürlüğünü varsayılan Özel ayarı yerine Herkese Açık veya Yalnızca Arkadaşlar olarak ayarlamanız gerekiyor. Ayrıca sosyal medyada paylaşabileceğiniz total özeti içeren görüntüyü de kaydedebiliyorsunuz.

Yorum yapın

vapeayr.net seniorpuffs.com shoppuffer.com vozol10000.com Bypuff.com Vozol Puff Türkiye Distribütörü Resmi Satış Sitesi olarak en çok satan aromaları ve en çok satan puff modellerini sizler için temin etmekte kapıda ödeme güvencesiyle sizlere gönderim sağlamaktadır. vozol Elf bar 5000 Vozol 5000 Vozol 6000 Vozol 7000 Vozol 10000 Vozol 12000 Vozol likit Stlpuff.com puff, puff bar, elf bar, vozol tüm puff çeşitlerinin resmi satış sitesi olarak kapıda ödeme güvencesiyle sizlere hizmet etmektedir. vozol Elf bar 5000 Vozol 5000 Vozol 6000 Vozol 7000 Vozol 10000 Vozol 12000 Vozol likit resmi satış siteleri