Survivor 2023 yarışmacılarından Özgür Tetik kimdir, kaç yaşında, nereli? Özgür Tetik sosyal medyada nasıl ünlendi?

Photo of author

By admin

Survivor 2023‘ün başlamasıylayarışmanın tutkunları yarışmada yarışacak yarışmacıları merak ediyor. Özgür Tetik , Survivor 2023’te gönüllüler takımında yarışan. Özgür Tetik hırslı ve özgüvenli görüntüsüyle dikkatleri üzerine çeken bir yarışmacı. Bilindiği üzere bu sene yeni bir formatla ekrana gelecek yarışmada ünlüler, gönüllüler ve fenomenler adlı üç faklı rekabet dolu takım kadrosu var. Peki, Özgür Tetik kimdir, kaç yaşında? Özgür Tetik nereli? Özgür Tetik sosyal medya hesabı adresi ne?Detaylar haberimizde.

ÖZGÜR TETİK KİMDİR?

Özgür Tetik 1975 yılında Yalova’da doğdu. Ortaokul da basketbola merak saldı ve uzun yıllar basketbol oynadı. Profesyonel bir oyuncu olamadı ama çok uzun süre amatör liglerde oynadı. 1993 yılında kuvvet antrenörlüğü eğitimine başladı. Hem sporcu hem de antrenör olarak uzun süre kuvvet antrenmanları uyguladı ve uygulattı. Daha sonra 2002 senesinde triathlon ile tanıştı ve olimpik triton branşında yarıştı.

2014 yılında antrenör eşi Tuğba Tetik ile birlikte Running Academy’yi kurdu ve bu kurumun içinde sporcu performans ölçümleri yaptı. Aynı zamanda profesyonel ve amatör sporcuların antrenörlüklerini yapıp, sporcularıyla birlikte birçok uluslararası yarışmalara katıldı.

Daha sonra ki yıllar eğitimine devam ederek ve çeşitli kulüpler de çalışarak kendini geliştirdi. NPTI level 3 ve Fitness federasyonu level 2 antrenörü olan Özgür Tetik, Avusturya da Crossfit eğitimi aldı. Latin danslarıyla da uzun yıllar ilgilendi. Gösterilere, yarışlara katıldı ve eğitmenliğini yaptı. İki senelik triatlon macerasından sonra sadece koşu yarışlarına katıldı. Yarı maraton ve maraton branşlarında yarıştı ve 2008 yılından sonra sadece koşu, kuvvet antrenörlüğünde uzmanlaştı.

2016 yılında Technogym ailesi ile çalışmaya başladı ve eğitim almak için Wellness Institute İtalya’ya giderek burada Technogym Master Trainer ünvanlını aldı. Tetik, Technogym Master Trainer olarak Wellness Institute Türkiye eğitim programlarından biri olan koşu eğitimlerini veriyor.

ÖZGÜR TETİK SOSYAL MEDYADA NASIL ÜNLENDİ?

Uzun yıllar basketbol sporuyla ilgilendi ardından antrenörlük yapan Tetik 2016 yılında Technogym ailesi ile çalışmaya başladı ve eğitim almak için Wellness Institute İtalya’ya giderek burada Technogym Master Trainer ünvanlını aldı. Daha sonra ki yıllar eğitimine devam ederek ve çeşitli kulüpler de çalışarak kendini geliştirdi. NPTI level 3 ve Fitness federasyonu kevel 2 antrenörü olan Özgür Tetik, Avusturya da Crossfit eğitimi aldı. Profesyonel ve amatör sporcuların antrenörlüklerini yapıp, sporcularıyla birlikte birçok uluslararası yarışmalara katıldı.Soyal medya hesaplarını aktif bir şekilde kullanan Tetik’in sosyal medyada 114B takipçisi bulunuyor .Başarılı yarışmanın sosyal medya adresi ise_ozgurtetik_ tir.

Yorum yapın

vapeayr.net seniorpuffs.com shoppuffer.com vozol10000.com Bypuff.com Vozol Puff Türkiye Distribütörü Resmi Satış Sitesi olarak en çok satan aromaları ve en çok satan puff modellerini sizler için temin etmekte kapıda ödeme güvencesiyle sizlere gönderim sağlamaktadır. vozol Elf bar 5000 Vozol 5000 Vozol 6000 Vozol 7000 Vozol 10000 Vozol 12000 Vozol likit Stlpuff.com puff, puff bar, elf bar, vozol tüm puff çeşitlerinin resmi satış sitesi olarak kapıda ödeme güvencesiyle sizlere hizmet etmektedir. vozol Elf bar 5000 Vozol 5000 Vozol 6000 Vozol 7000 Vozol 10000 Vozol 12000 Vozol likit resmi satış siteleri