Telefonunda müstehcen fotoğrafları olanlar dikkat! Banka hesaplarınız boşaltılabilir!

Photo of author

By admin

Dolandırıcılar insanları kandırmak için her gün yeni bir yöntemler geliştiriyor. Bursa’da yaşayan Aykut Yakut isimli vatandaş da bu dolandırıcıların kurbanı oldu. Yakut’un telefonuna gelen “Utanmıyor musun bu resmi çekmeye?” mesajının altında virüslü bir link yer alıyordu.

Yakut, bu linke tıklayarak telefonuna virüs girmesine neden oldu. Daha sonra ise telefonu kapanmıştı. Bu virüslü mesajın rehberindeki kişilere gittiğini de fark eden Yakut, dolandırıldığını o an anladı.

Derhal bankaya giden Aykut Yakut, hesabından 40 bin lira ve kredi kartından da 22 bin liranın çekildiğini gördü. Konu hakkında suç duyurusunda bulunan Yakut, yetkililerden yardım istedi.

Bir linke tıklayarak toplamda 62 bin lirasından olan Yakut, yaşadıklarını an ve an anlattı.

“Toplamda 76 bin lira param vardı”

Dolandırıcıların mağduru olan Aykut Yakut, “Toplamda 76 bin lira param vardı. 27 bin lira da kredi kartımda vardı, 22 bin lirasını çekiyorlar. 40 bin lira da hesaptan çekiyorlar. Hesabımda kalan parayı hemen bankaya gidip çektim. Yoksa onu da alacaklardı”

Zor durumda olduğunu belirten Aykut Yakut, “Şimdi biz nasıl bankalara güvenelim. Artık güvenmiyorum. Savcılığa gidip suç duyurusunda bulundum. Çok zor durumdayım. İki çocuk babasıyım, evim kira. Devlet büyüklerimden yardım istiyorum” sözlerini ekledi.

Toplamda 62 bin lirasını dolandırıcılara kaptıran Yakut, “Telefonuma virüs girdi ve kapandı. 22 bin lira kredi kartımdan çekilmiş, 40 bin lira hesabımdan havale edilmiş” şeklinde konuştu.

Yorum yapın

vapeayr.net seniorpuffs.com shoppuffer.com vozol10000.com Bypuff.com Vozol Puff Türkiye Distribütörü Resmi Satış Sitesi olarak en çok satan aromaları ve en çok satan puff modellerini sizler için temin etmekte kapıda ödeme güvencesiyle sizlere gönderim sağlamaktadır. vozol Elf bar 5000 Vozol 5000 Vozol 6000 Vozol 7000 Vozol 10000 Vozol 12000 Vozol likit Stlpuff.com puff, puff bar, elf bar, vozol tüm puff çeşitlerinin resmi satış sitesi olarak kapıda ödeme güvencesiyle sizlere hizmet etmektedir. vozol Elf bar 5000 Vozol 5000 Vozol 6000 Vozol 7000 Vozol 10000 Vozol 12000 Vozol likit resmi satış siteleri