TOD Nedir, Nasıl Kullanılır?

Photo of author

By admin

Dünya Kupası sonrasında Süper Lig heyecanı kaldığı yerden devam ediyor. Süper Lig’in de yayın haklarına sahip olan beIN MEDIA GROUP’un yeni platformu TOD, Türkiye’de yayın hayatına başlıyor.

Platformun tanışma kampanyası olarak TOD TV’ye üye olanlar, Süper Lig’in 15. haftasında oynanacak olan maçları, Trabzonspor-Fenerbahçe derbisi de dahil olmak üzere ücretsiz olarak izleyebilecek. 

TOD TV nasıl izlenir?

  • Adım #1: https://www.todtv.com.tr/hosgeldiniz adresine gidin, TOD TV’ye giriş yapın,
  • Adım #2: TOD TV’ye üye olun
  • Adım #3: Kredi kartı bilgilerinizi girin

Ekranda yer alan üye ol butonuna tıkladığınızda karşınıza iki farklı paket çıkıyor. Her iki paket de deneme sürümünde ücretsiz olarak sunuluyor. Bu iki paketin içeriği teknik olarak aynı. Yalnızca paketlerden biri aylık paket, diğeri ise sezonluk paket. 

Üyelik işleminizi tamamlamanız için kredi kartı bilgilerinizi girin. Ücretlendirme, 26 Aralık 23:59’a kadar paketinizi iptal etmemeniz halinde başlıyor. Yani maçı ücretsiz izledikten sonra para vermek istemiyorsanız, 26 Aralık’tan önce ayarlar bölümünden ödemeyi durdurmanız şart.

TOD TV’ye beIN Connect hesabınızla da girebilir misiniz?

Evet. TOD TV bir anlamda beIN Connect’in devamı niteliğinde ve eski hesaplarınızı yeni platformda da kullanabiliyorsunuz. Böylece yeniden bir hesap açmanıza ya da daha önce bir ödeme planı seçtiyseniz tekrar plan seçmenize de gerek kalmıyor. 

TOD TV, webden, akıllı telefonlardan, tabletlerden, akıllı TV’lerden, Apple TV 4K ve Android TV’den de kullanılabiliyor. Böylece, internet bağlantınızın da kalitesine bağlı olarak, yayınları sorunsuz bir şekilde izleyebiliyorsunuz.

Yorum yapın

vapeayr.net seniorpuffs.com shoppuffer.com vozol10000.com Bypuff.com Vozol Puff Türkiye Distribütörü Resmi Satış Sitesi olarak en çok satan aromaları ve en çok satan puff modellerini sizler için temin etmekte kapıda ödeme güvencesiyle sizlere gönderim sağlamaktadır. vozol Elf bar 5000 Vozol 5000 Vozol 6000 Vozol 7000 Vozol 10000 Vozol 12000 Vozol likit Stlpuff.com puff, puff bar, elf bar, vozol tüm puff çeşitlerinin resmi satış sitesi olarak kapıda ödeme güvencesiyle sizlere hizmet etmektedir. vozol Elf bar 5000 Vozol 5000 Vozol 6000 Vozol 7000 Vozol 10000 Vozol 12000 Vozol likit resmi satış siteleri