Trabzonspor’da Abdullah Avcı dönemi sona mı erdi? Başkan Ahmet Ağaoğlu kararı resmen açıkladı

Photo of author

By admin

Peş peşe alınan kötü sonuçlardan sonra görevini bırakacağı konuşulan Trabzonspor Teknik Direktörü Abdullah Avcı, Başkan Ahmet Ağaoğlu ile toplantı yaptı. İkili zirve sonrası açıklamalarda bulunan Ağaoğlu, Avcı’nın geleceğine ilişkin konuştu.

“HOCAMIZA GÜVENİYORUZ”

Ahmet Ağaoğlu yaptığı açıklamada, “Alınacak tedbirleri, yapılacak olan çalışmaları, çözüm önerilerini birlikte değerlendirdik. Kamuoyunun da bundan herhangi bir endişesi, şüphesi olmasın. Her zamanki gibi takımımıza, hocamıza güveniyoruz.

“TARAFTARLARIMIZA MİNNETTARIZ”

Taraftarımıza göstermiş olduğu sabırdan dolayı teşekkür ediyoruz. Saha sonuçlarının onları hepimizden fazla üzdüğünü biliyoruz. Göstermiş oldukları destekten dolayı taraftarlarımıza, camiaya minnettarız. Onların desteğine her zamankinden daha fazla ihtiyacımız olacak.” ifadelerini kullandı.

Yorum yapın

vapeayr.net seniorpuffs.com shoppuffer.com vozol10000.com Bypuff.com Vozol Puff Türkiye Distribütörü Resmi Satış Sitesi olarak en çok satan aromaları ve en çok satan puff modellerini sizler için temin etmekte kapıda ödeme güvencesiyle sizlere gönderim sağlamaktadır. vozol Elf bar 5000 Vozol 5000 Vozol 6000 Vozol 7000 Vozol 10000 Vozol 12000 Vozol likit Stlpuff.com puff, puff bar, elf bar, vozol tüm puff çeşitlerinin resmi satış sitesi olarak kapıda ödeme güvencesiyle sizlere hizmet etmektedir. vozol Elf bar 5000 Vozol 5000 Vozol 6000 Vozol 7000 Vozol 10000 Vozol 12000 Vozol likit resmi satış siteleri