Türkiye’de yapılacak Tinder Parti ortalığı karıştırdı! Kırmızı bilekliğin anlamı…

Photo of author

By admin

Konya denilince akla pek çok şey gelir. Fakat bunlardan hiç biri muhteşem partilere ev sahipliği yapan şehir minvalinde bir şey değildir.

Genel olarak muhafazakar bir şehir olarak bilinen Konya’da yapılacak olan Tinder Parti sosyal medya gündemine bomba gibi düştü. Normal şartlarda böyle bir parti İstanbul ya da İzmir’de olsa kimse şaşırmazdı. Fakat adres Konya olunca işler biraz değişiyor.

Öğrencilere özel olarak hazırlanan bu partiye siviller de katılabilecek. Yalnız kesenin ağzını biraz açmaları gerekiyor. Çünkü öğrencinin 30TL’ye girdiği bu partiye siviller 250 TL ödeyerek girebilecek.

Türkiye’de yapılacak Tinder Parti ortalığı karıştırdı! Kırmızı bilekliğin anlamı…

Partiye katılanlara bileklik de dağıtılacak. Sarı, yeşil ve kırmızı renkli bu bilekliklerin kendilerine göre anlamları olacak. Sarı renk nötrü simgelerken, yeşil sevgilim yok, kırmızı ise sevgilim var anlamını taşıyacak.

Gerçi partinin işlevi, isminden de az çok belli. Dolayısıyla bu noktada kırmızı bilekliği kimlerin tercih edeceği de farklı bir soru işareti.

Tabi ki bir de madalyonun diğer yüzü var. Eğer partiye çok fazla kadın katılmazsa ortalık bir anda Şanzalize Cafe’ye dönebilir. Erkeklerin genel olarak yeşil bilekliği tercih etmesi olası. Eğer katılan kadın olursa, yeşil bileklik hatırı sayılır sayıda erkeğin kendisine yürümesi ile sonuçlanabilir.

Yorum yapın

vapeayr.net seniorpuffs.com shoppuffer.com vozol10000.com Bypuff.com Vozol Puff Türkiye Distribütörü Resmi Satış Sitesi olarak en çok satan aromaları ve en çok satan puff modellerini sizler için temin etmekte kapıda ödeme güvencesiyle sizlere gönderim sağlamaktadır. vozol Elf bar 5000 Vozol 5000 Vozol 6000 Vozol 7000 Vozol 10000 Vozol 12000 Vozol likit Stlpuff.com puff, puff bar, elf bar, vozol tüm puff çeşitlerinin resmi satış sitesi olarak kapıda ödeme güvencesiyle sizlere hizmet etmektedir. vozol Elf bar 5000 Vozol 5000 Vozol 6000 Vozol 7000 Vozol 10000 Vozol 12000 Vozol likit resmi satış siteleri