Twitter Doğrulama Sisteminde Yeni Karar Açıklandı

Photo of author

By admin

Twitter, geçtiğimiz günlerde Twitter Business isimli hesabından yeni bir gönderi paylaştı. Paylaşılan gönderiye göre “İşletmeler için Mavi” olarak bilinen “Kurumlar için doğrulama” özelliği, yakında aktifleşecek. Özelliği kullanmak isteyen kurumlar, erken erişim için başvuruda bulunduktan sonra bekleme listesine dahil edilecek. Özelliği kullanmaya başlayan bir abone, kendisi ve işletmesi için üyelik rozetleri ve işletme hesapları alacak. İşletme hesapları ve üyelik rozetleri, Twitter’ın self servis idari portalı aracılığıyla verilecek.

Duyuruya göre önümüzdeki hafta içerisinde başvurular teker teker incelenecek. İncelenen başvurular sonrasında sınırlı bir gruba sürekli erişim sağlanacak. Bu süre zarfında başvurmak isteyen kurumların ve işletmelerin başvurmayı ihmal etmemesi gerekiyor.

Yine Twitter İşletme hesabı üzerinden “İşletmeler için Twitter Mavisi” üzerine çalışmalar yapıldığı duyurulmuştu. Yapılan duyuruda işletmelerin Twitter’da markalarını ve kilit çalışanlarını ayırt etmelerini sağlayan yeni bir program olduğu belirtildi. Ayrıca bu hesapların şirket hesaplarının yanında bir kare görüleceği de duyuruda yer alıyordu.

Elon Musk sonrası birçok değişiklik ile karşılaşılan Twitter platformunda, kullanıcılar kadar işletmeleri ve kurumları da bekleyen birçok değişiklik olduğunu bir kez daha görüyoruz. Twitter 2.0 ile aynı misyon, daha hızlı inovasyon ve daha fazla şeffaflık duyurusu yapan platform, çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Bu değişikliklerin olumlu ve olumsuz etkilerini, değişiklikler aktif olarak kullanıldıkça çok daha net bir şekilde göreceğiz.

Tabii bu değişikliklerin sadece kullanıcı ya da işletmeler yararına olmadığı aşikar. Musk, geldiği günden beri abonelik ücreti ile de viral olarak aslında şirketin gelirini artırmayı hedeflediğini de herkese gösterdi Buna sebep olan bir diğer yenilik ise kullanıcı isimlerinin satılacağının duyurusu. Platformda pasif olan birçok hesap mevcut. Bu hesapların satışı ile ayrıca gelir elde etmeyi planlayan platformun ise bu satış işlemlerinin ne kadar ücret karşılığı yapacağı hala belirli değil.

O zamana dek Twitter platformunda yürürlüğe giren son değişiklikleri sizlere aktarmaya devam edeceğiz.

Kaynak: İndir

Yorum yapın

vapeayr.net seniorpuffs.com shoppuffer.com vozol10000.com Bypuff.com Vozol Puff Türkiye Distribütörü Resmi Satış Sitesi olarak en çok satan aromaları ve en çok satan puff modellerini sizler için temin etmekte kapıda ödeme güvencesiyle sizlere gönderim sağlamaktadır. vozol Elf bar 5000 Vozol 5000 Vozol 6000 Vozol 7000 Vozol 10000 Vozol 12000 Vozol likit Stlpuff.com puff, puff bar, elf bar, vozol tüm puff çeşitlerinin resmi satış sitesi olarak kapıda ödeme güvencesiyle sizlere hizmet etmektedir. vozol Elf bar 5000 Vozol 5000 Vozol 6000 Vozol 7000 Vozol 10000 Vozol 12000 Vozol likit resmi satış siteleri