Twitter’a 2023’te gelecek ilk özellik duyuruldu

Photo of author

By admin

Elon Musk, Twitter’ın yakında farklı bir gezinme deneyimi sunacağını duyurdu. Sosyal medya platformu, kullanıcıların önerilen ve takip edilen tweetler, trendler ve konular arasında kaydırarak gezinmesine izin verecek. Yeni gezinme özelliğinin Ocak ayında geleceği duyuruldu.

Twitter, şu anda kullanıcıların ekranın sağ üstü köşesindeki yıldız simgesine dokunarak en son tweetleri sırayla gösteren kronolojik düzenle önerilen tweetleri gösteren ana sayfa zaman akışı arasında geçiş yapmalarına zaten izin veriyor. Ancak yeni gelecek özellik, ekstra görünümler ekleyecek ve kaydırma hareketiyle tweetlere, gündeme ve konulara erişimi kolaylaştıracak.

Kaydırmaya dayanan yeni gezinme özelliğinin tüm kullanıcılar için ne zaman açılacağı hâlâ belirsiz. Twitter Blue aboneleri için konuşmalarda öncelikli sıralama, markalar için kare profil resimleri, tweetlerin görüntülenme sayısı, son zamanda eklenen Twitter özellikleri arasında.

Yorum yapın

vapeayr.net seniorpuffs.com shoppuffer.com vozol10000.com Bypuff.com Vozol Puff Türkiye Distribütörü Resmi Satış Sitesi olarak en çok satan aromaları ve en çok satan puff modellerini sizler için temin etmekte kapıda ödeme güvencesiyle sizlere gönderim sağlamaktadır. vozol Elf bar 5000 Vozol 5000 Vozol 6000 Vozol 7000 Vozol 10000 Vozol 12000 Vozol likit Stlpuff.com puff, puff bar, elf bar, vozol tüm puff çeşitlerinin resmi satış sitesi olarak kapıda ödeme güvencesiyle sizlere hizmet etmektedir. vozol Elf bar 5000 Vozol 5000 Vozol 6000 Vozol 7000 Vozol 10000 Vozol 12000 Vozol likit resmi satış siteleri