Twitter’dan akıl almaz yasak

Photo of author

By admin

Twitter, diğer sosyal medya hesaplarından ve bağlantılarından paylaşımları yasaklayan skandal bir karar aldı. Ayrıntılar haberimizde:

Twitter artık kullanıcıların Facebook, Instagram, Mastodon, Truth Social, Tribel, Nostr ve Post gibi belirli sosyal platformlarda hesap eklemesine veya bu platformlarda hesap paylaşmasına izin vermiyor. Bu değişiklikleri özetleyen bir gönderide Twitter, bu politikayı “hem Tweet düzeyinde hem de hesap düzeyinde” ihlal eden kullanıcılara karşı işlem yapacağını söylüyor.

Twitter’dan konu hakkındaki resmi açıklama şu şekilde:

Özellikle, yalnızca diğer sosyal platformları tanıtmak amacıyla oluşturulmuş hesapları ve şu platformlar için bağlantılar veya kullanıcı adları içeren içerikleri kaldıracağız: Facebook, Instagram, Mastodon, Truth Social, Tribel, Nostr ve Post.— Twitter Desteği (@TwitterSupport)

Bu, çapraz gönderi yapmadığınız sürece, kullanıcıların Twitter biyografilerine diğer sosyal ağlardaki profillere bağlantılar ekleyeceği (hatta URL’siz adresler ekleyeceği) veya yasaklanmış platformlardaki gönderilere bağlantı ekleyemeyeceğiniz anlamına gelir.

Twitter ayrıca “başka bir sosyal platformda içerik tanıtmak için kullanılan” hesapları yasaklayabileceğini ve kullanıcıların Linktree ve Lnk.bio gibi üçüncü taraf bağlantı kısaltma sitelerini kullanmasını engelleyebileceğini söyledi. Buna rağmen Twitter, bu yasaklı platformlarda ücretli reklamları desteklemeye devam ettiğini söylüyor.

Yeni politikaya uymayan hesaplar cezalandırılacaktır

Twitter, politika ihlalleri içeren tweet’leri kaldırabileceğini ve profilleri yasaklanmış sosyal platformlara bağlanan kullanıcıları geçici olarak yasaklayabileceğini söyledi. Kısa bir süre önce Mastodon’un Twitter hesabını askıya alındı ve Mastodon ile tüm bağlantıları engelledi.

Kullanıcılar ise bu sert politikaya tamamen karşı. Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?

Kaynak: İndir

Yorum yapın

vapeayr.net seniorpuffs.com shoppuffer.com vozol10000.com Bypuff.com Vozol Puff Türkiye Distribütörü Resmi Satış Sitesi olarak en çok satan aromaları ve en çok satan puff modellerini sizler için temin etmekte kapıda ödeme güvencesiyle sizlere gönderim sağlamaktadır. vozol Elf bar 5000 Vozol 5000 Vozol 6000 Vozol 7000 Vozol 10000 Vozol 12000 Vozol likit Stlpuff.com puff, puff bar, elf bar, vozol tüm puff çeşitlerinin resmi satış sitesi olarak kapıda ödeme güvencesiyle sizlere hizmet etmektedir. vozol Elf bar 5000 Vozol 5000 Vozol 6000 Vozol 7000 Vozol 10000 Vozol 12000 Vozol likit resmi satış siteleri