Twitter’dan isyan etti! Murat sancak’tan PFDK’nın verdiği cezaya yanıt gecikmedi

Photo of author

By admin

Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu’nun hak mahrumiyeti ve para cezası verdiği Adana Demirspor Başkanı Murat Sancak, karara tepki gösterdi. Sancak, 75 gün hak mahrumiyeti cezasının yanı sıra toplam 96 bin TL para cezası aldı. Aldığı cezaya tepki gösteren Sancak, Twitter hesabından yaptığı paylaşımla aldığı cezaya tepki gösterdi.

TWİTTER’DAN İSYAN ETTİ

Sancak paylaştığı tweet’te, “Bu cezalar beni yıldırmaz. Sadece ve sadece adalet sağlanana kadar daha yüksek sesle bağıracağım. Hakkımızı helal etmeyeceğim, hakkımızı gasp edenlere iyi dileklerde bulunmayacağım. Her şartta her ortamda adalet diye söyleyeceğim. Sadece bize değil, her takım için…” ifadelerini kullandı.

SERT ELEŞTİRİLERDE BULUNMUŞTU

Başakşehir’e 2-1 kaybettikleri karşılaşma sonunda konuşan Adana Demirspor Başkanı Murat Sancak şu ifadeleri kullandı, “77 numara galiba, bizim Gökhan Töre’ye küfür etmiş herhalde. Biz de ortalığı yumuşatmak istedik. Şuna bakmak lazım, Beşiktaş maçında bir önceki sene Adana’daki maçı katleden Şansalan ve ekibi İstanbul’daki maça verildi. Bütün kulüplere söylüyorum. Şampiyon belirlenmiş, 2. ve 3. de belirlenmiş, belki ligden düşenler de… Transfer yapmaya gerek yok. Her adımda engellerle karşılaşıyoruz.” ifadelerini kullandı.

İşte Sancak’ın paylaştığı o tweet:

Yorum yapın

vapeayr.net seniorpuffs.com shoppuffer.com vozol10000.com Bypuff.com Vozol Puff Türkiye Distribütörü Resmi Satış Sitesi olarak en çok satan aromaları ve en çok satan puff modellerini sizler için temin etmekte kapıda ödeme güvencesiyle sizlere gönderim sağlamaktadır. vozol Elf bar 5000 Vozol 5000 Vozol 6000 Vozol 7000 Vozol 10000 Vozol 12000 Vozol likit Stlpuff.com puff, puff bar, elf bar, vozol tüm puff çeşitlerinin resmi satış sitesi olarak kapıda ödeme güvencesiyle sizlere hizmet etmektedir. vozol Elf bar 5000 Vozol 5000 Vozol 6000 Vozol 7000 Vozol 10000 Vozol 12000 Vozol likit resmi satış siteleri