Twitter’dan sessiz sedasız gelen bir yasak daha: Tweetbot ve diğerleri engelleniyor mu?

Photo of author

By admin

Görünüşe göre Twitter, üçüncü taraf istemcilerin kendi API’sine erişimini kasıtlı olarak engelliyor. Perşembe günü itibarı ile, Tweetbot ve Twitterrific dahil olmak üzere üçüncü taraf Twitter uygulamaları çalışmamaya başladı ve o zamandan beri sorun önemli oranda devam ediyor. Twitter’ın dahili Slack kanallarından, şirketin kesintinin farkında olduğunu ve muhtemelen nedenini de bildiğini öne süren mesajlar paylaşıldı.

Şirketin mühendislerinin hizmet kesintilerini öncelik sırasına koymak için kullandıkları bir kanalda görülen bir mesajda, “Üçüncü taraf uygulamalarının askıya alınması kasıtlıdır” yazıyor. Ancak herhangi bir neden belirtilmiyor.

Twitter bu konuda herhangi bir açıklama yapmadı. Zaten bunu beklemiyorsuk, zira şirket, Elon Musk’ın firmayı satın almasından sonra iletişim departmanını kapattı. Musk da, bu konuda bir açıklama yapmadı ve Tweetbot, Twitterrific, Fenix ve diğer üçüncü parti yazılımların üreticileri de firmadan herhangi bir bilgi almadıklarını açıkladılar.

Yorum yapın

vapeayr.net seniorpuffs.com shoppuffer.com vozol10000.com Bypuff.com Vozol Puff Türkiye Distribütörü Resmi Satış Sitesi olarak en çok satan aromaları ve en çok satan puff modellerini sizler için temin etmekte kapıda ödeme güvencesiyle sizlere gönderim sağlamaktadır. vozol Elf bar 5000 Vozol 5000 Vozol 6000 Vozol 7000 Vozol 10000 Vozol 12000 Vozol likit Stlpuff.com puff, puff bar, elf bar, vozol tüm puff çeşitlerinin resmi satış sitesi olarak kapıda ödeme güvencesiyle sizlere hizmet etmektedir. vozol Elf bar 5000 Vozol 5000 Vozol 6000 Vozol 7000 Vozol 10000 Vozol 12000 Vozol likit resmi satış siteleri