Uludağ’a beyaz gelinliği giydi

Photo of author

By admin

– Uludağ’a beyaz gelinliği giydi

Uludağ’a beklenen kar yağışı başladı

BURSA – Türkiye’nin en önemli kış turizm merkezlerinden biri olan Bursa Uludağ’da beklenen kar yağışı dün gece itibariyle başladı. Uludağ, yağan karla birlikte kısa sürede beyaz gelinliği giydi.

Türkiye’nin en önemli kış turizm merkezlerinden biri olan Uludağ’da dün gece başlayan kar yağışı gün itibari ile şiddetini arttırarak devam etti. Meteorolojinin sitesinde yer alan bilgilere göre hava sıcaklığının sıfırın altında 6 derece olarak ölçüldüğü Oteller Bölgesinde kar kalınlığı yer yer 10 santimetreye ulaştı. Karın yağmasıyla birlikte otelcilerin yüzü gülmeye başlarken rezervasyon için arayanların çoğaldığı öğrenildi. Pistlerin ise hafta sonuna kadar açılacağı belirtildi.

İzmir’den Uludağ’a tatile gelen Ali Demir, ” Her yıl olduğu gibi bu yılda Uludağ’a tatil için geldik. Son geçtiğimiz 30 yıldır kar bu kadar geç yağmamıştı. Bu senede Ocak ortasında yağdı. Bugünden itibaren sezon açılmıştır. Yarın bütün pistlerin açık olacağını ümit ediyoruz” dedi.

Günler öncesinden hazır olduklarını fakat karın eksik olduğunu belirten Ağaoğlu Otel Genel Müdürü Murat Pınarcı, ” Dün itibariyle başlayan kar yağışı bugünde devam ediyor. Bu şekilde devam ederse hafta sonuna pistleri açmış oluruz. Karla birlikte rezervasyon için telefonlarımız susmuyor. Buda bizim için çok güzel bir şey. Çok sevinçliyiz. Zaten otelimiz açıktı. Şuanda da hizmetimize devam ediyoruz” dedi.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / 3. Sayfa

Yorum yapın

vapeayr.net seniorpuffs.com shoppuffer.com vozol10000.com Bypuff.com Vozol Puff Türkiye Distribütörü Resmi Satış Sitesi olarak en çok satan aromaları ve en çok satan puff modellerini sizler için temin etmekte kapıda ödeme güvencesiyle sizlere gönderim sağlamaktadır. vozol Elf bar 5000 Vozol 5000 Vozol 6000 Vozol 7000 Vozol 10000 Vozol 12000 Vozol likit Stlpuff.com puff, puff bar, elf bar, vozol tüm puff çeşitlerinin resmi satış sitesi olarak kapıda ödeme güvencesiyle sizlere hizmet etmektedir. vozol Elf bar 5000 Vozol 5000 Vozol 6000 Vozol 7000 Vozol 10000 Vozol 12000 Vozol likit resmi satış siteleri