Valheim’ın yeni güncellemesi Vikingleri ölüler diyarı Ashland’e götürüyor

Photo of author

By admin

Geliştirici ekip Iron Gate Studio, geliştirilmekte olan bir sonraki büyük biyomu duyurdu ve oyuncular ölüler ülkesi Ashlands’i keşfetmek için yeni bir maceraya atılacak.

VALHEIM’A ASHLAND BİYOMU EKLENECEK

Valheim’ın internet sitesinde yayınlanan bir gönderide Iron Gate, Ashlands’in oluşturulmasıyla daha şeffaf olmayı planladığını açıkladı. Geliştirici, oyuncuların haritanın en güneyinde büyük bir arazi parçası olacağını ve bu biyomda karşılaşacakları canavarların konsept tasarımlarını paylaştı.

Ashland biyomunda The Charred ve Morgen adlı iki yeni canavar eklenecek oyuna. Ölüler ülkesinin yanı sıra oldukça volkanik bir doğaya sahip olacak Ashland’in ne zaman oyuna ekleneceği bilinmiyor.

Çalışmalar arasında kıyafet odaklı Hildir’s Quest adlı bir güncelleme de bulunuyor. Hildir, Vikinglere tarzlarında yardımcı olacak bir karakter gibi görünüyor. Ayrıca, daha fazla kıyafet olmayacak, aynı zamanda Iron Gate de saçları yeniden şekillendirmenin bir yolunu hazırlıyor.

Yorum yapın

vapeayr.net seniorpuffs.com shoppuffer.com vozol10000.com Bypuff.com Vozol Puff Türkiye Distribütörü Resmi Satış Sitesi olarak en çok satan aromaları ve en çok satan puff modellerini sizler için temin etmekte kapıda ödeme güvencesiyle sizlere gönderim sağlamaktadır. vozol Elf bar 5000 Vozol 5000 Vozol 6000 Vozol 7000 Vozol 10000 Vozol 12000 Vozol likit Stlpuff.com puff, puff bar, elf bar, vozol tüm puff çeşitlerinin resmi satış sitesi olarak kapıda ödeme güvencesiyle sizlere hizmet etmektedir. vozol Elf bar 5000 Vozol 5000 Vozol 6000 Vozol 7000 Vozol 10000 Vozol 12000 Vozol likit resmi satış siteleri