Vivo’nun katlanabilir akıllı telefonu X Flip’in tasarımı sızdırıldı

Photo of author

By admin

Katlanabilir akıllı telefon sektörü için kartlar yeniden dağıtılıyor demek hiç de yanlış bir tabir olmayacaktır. Nitekim birkaç yıl öncesine kadar tamamen Samsung’un hegemonyasında olan, Güney Koreli teknoloji devinin açıklamaları ve piyasaya sürdüğü akıllı telefon modelleriyle yön bulan bu pazar, şimdilerde çok daha fazla ciddi oyuncuya ev sahipliği yapıyor.

Her ne kadar Samsung, özellikle Galaxy Flip modelleriyle hala sektörün en önemli ismi ve tartışmasız lideri konumunda olsa da artık işi geçtiğimiz yıllarda olduğu kadar kolay değil. Üstelik neredeyse her ay yeni bir rakibin daha ortaya çıkıyor olması, Güney Koreli teknoloji devinin konfor alanını iyice daraltıyor. İşte bu isimlerin en sonuncusu ise Vivo X Flip olacak gibi görünüyor.

Vivo’nun katlanabilir akıllı telefonu X Flip’in tasarımı sızdırıldı

Bir süredir ismi dilden dile dolaşmasına rağmen, kendisine ait ne resmi bir açıklama ne de ciddi bir sızıntı göremediğimiz Vivo X Flip, ilk defa tasarımını ortaya koyan bir görsel ile kendini gösterdi. İsminden de anlaşılacağı üzere Galaxy Z Flip’e rakip olarak gelecek bu telefonun görselini incelediğimiz zaman, dış yüzeyinde 682 piksellik dikdörtgen yapıda ikincil ekranın bulunacağını ve bu ekranın üst kısmında ise yuvarlak kamera adasına konumlandırılmış ikili bir kamera yapısının bulacağını görüyoruz.

Bunun dışında bir başka kaynak tarafından ortaya atılan iddiaya göreyse, Vivo X Flip modeli karşımıza Snapdragon 8+ Gen 1 yonga setiyle gelecek. Şu an için bu telefona ait tüm bildiklerimiz bunlardan ibaret. Ancak söylentilerin henüz yeni başladığı düşünüldüğünde, önümüzdeki günlerde yeni katlanabilir akıllı telefon modeline ilişkin pek çok iddianın gündeme geleceğini söyleyebiliriz.

Yorum yapın

vapeayr.net seniorpuffs.com shoppuffer.com vozol10000.com Bypuff.com Vozol Puff Türkiye Distribütörü Resmi Satış Sitesi olarak en çok satan aromaları ve en çok satan puff modellerini sizler için temin etmekte kapıda ödeme güvencesiyle sizlere gönderim sağlamaktadır. vozol Elf bar 5000 Vozol 5000 Vozol 6000 Vozol 7000 Vozol 10000 Vozol 12000 Vozol likit Stlpuff.com puff, puff bar, elf bar, vozol tüm puff çeşitlerinin resmi satış sitesi olarak kapıda ödeme güvencesiyle sizlere hizmet etmektedir. vozol Elf bar 5000 Vozol 5000 Vozol 6000 Vozol 7000 Vozol 10000 Vozol 12000 Vozol likit resmi satış siteleri