WhatsApp, gönderdiği mesajı “Herkesten Sil” yapmayanları kurtaracak

Photo of author

By admin

Aktif WhatsApp kullanıcıları, “Herkesten Sil” seçeneği yerine yanlışlıkla “Benden Sil” düğmesine dokunulan anlara yabancı değildir. Yeni özellik, içinde bulunduğunuz duruma göre son derece kritik olan bu işlemi geri almanıza olanak sağlıyor.

Mesajınızı herkesten silmek için 5 saniyeniz var

Yanlışlıkla silme özelliği Ağustos 2022‘de beta programına katılan az sayıda kullanıcı arasında test edilmeye başlanmıştı. Artık tüm WhatsApp kullanıcıları tarafından kullanılabilir hale geliyor. Kullanıcı bir mesajı yanlışlıkla sadece “kendisi için” sildiğinde, 5 saniye boyunca “Geri Al” düğmesinin de olduğu bir bildirim görecek. Bu 5 saniye boyunca da mesajı geri alabilecek ve ardından herkesten silebilecek.

WhatsApp’ın, sadece kendinizden değil, tüm sohbet katılımcılarından sildiğiniz bir mesajı geri alma seçeneği sunmadığını unutmayın. Son olarak yeni özelliği içeren güncellemenin dağıtım aşamasında olduğunu ve yakında hem özel hem de grup sohbetlerinde kullanılabileceğini de belirtelim.

Yorum yapın

vapeayr.net seniorpuffs.com shoppuffer.com vozol10000.com Bypuff.com Vozol Puff Türkiye Distribütörü Resmi Satış Sitesi olarak en çok satan aromaları ve en çok satan puff modellerini sizler için temin etmekte kapıda ödeme güvencesiyle sizlere gönderim sağlamaktadır. vozol Elf bar 5000 Vozol 5000 Vozol 6000 Vozol 7000 Vozol 10000 Vozol 12000 Vozol likit Stlpuff.com puff, puff bar, elf bar, vozol tüm puff çeşitlerinin resmi satış sitesi olarak kapıda ödeme güvencesiyle sizlere hizmet etmektedir. vozol Elf bar 5000 Vozol 5000 Vozol 6000 Vozol 7000 Vozol 10000 Vozol 12000 Vozol likit resmi satış siteleri