WhatsApp Proxy Sunucuları İçin Destek Sunmaya Başlıyor

Photo of author

By admin

WhatsApp, yerel internet sansürü nedeniyle bazı bölgelerdeki engelleri proxy sunucuları için sunduğu destek ile aşmak hedefinde. Proxy’nin kullanıcı ile internet arasında üçüncü bir katman olarak çalışarak web’de gezinirken daha iyi güvenlik ve gizlilik sağlamak için kullanıldığını belirtelim.

WhatsApp için proxy sunucu desteği, WhatsApp’ın engellendiği ülkelerde bile kullanıcıların platforma bağlanmasına olanak sağlayacak. Şirket, “başkalarının özgürce iletişim kurmasına yardımcı olmaya adanmış” gönüllüler ve kuruluşlar tarafından kurulan sunucular olacağını söylüyor. WhatsApp ayrıca bir proxy sunucusu aracılığıyla gönderilen mesajların uçtan uca şifreli kalacağını vurguluyor.

Proxy aracılığıyla bağlanmak WhatsApp’ın sağladığı yüksek düzeyde gizlilik ve güvenliği koruyacak. Kişisel mesajlarınız uçtan uca şifreleme ile korunmaya devam edecek ve sizinle iletişim kurduğunuz kişi arasında kalmalarını ve proxy sunucuları, WhatsApp veya Meta dahil kimse tarafından görülmemesini sağlayacak.

WhatsApp ayrıca, arkadaşları ve aileleri için kendi proxy sunucularını oluşturmakla ilgilenen kullanıcılar için bir rehber hazırladı. Kullanıcılar, WhatsApp içindeki Depolama ve Tarih ayarlarına giderek yeni seçeneği bulabilecekler.

Yorum yapın

vapeayr.net seniorpuffs.com shoppuffer.com vozol10000.com Bypuff.com Vozol Puff Türkiye Distribütörü Resmi Satış Sitesi olarak en çok satan aromaları ve en çok satan puff modellerini sizler için temin etmekte kapıda ödeme güvencesiyle sizlere gönderim sağlamaktadır. vozol Elf bar 5000 Vozol 5000 Vozol 6000 Vozol 7000 Vozol 10000 Vozol 12000 Vozol likit Stlpuff.com puff, puff bar, elf bar, vozol tüm puff çeşitlerinin resmi satış sitesi olarak kapıda ödeme güvencesiyle sizlere hizmet etmektedir. vozol Elf bar 5000 Vozol 5000 Vozol 6000 Vozol 7000 Vozol 10000 Vozol 12000 Vozol likit resmi satış siteleri