Windows 11’in gizemli bir yeni özelliği ortaya çıkartıldı

Photo of author

By admin

Windows 11, en son güncellemesi ile birlikte birkaç büyük yeni ekleme aldı. Ancak bunlar gizli oldukları ve özel bir yapılandırma aracı kullanılarak etkinleştirilmeleri gerektiği için kullanıcıların çoğu tarafından bilinmiyor.

Hevesli bir Windows testçisi ve Twitter’da bilgi sızdıran PhantomOcean3, Windows 11’in KB5022303 güncellemesiyle gelen gizli arama özellikleri hakkında yeni bir duyuru yaptı. Bu değişiklikler Başlat menüsünün üst kısmındaki bir arama çubuğundan ve görev çubuğu için bir arama kutusundan oluşuyor. Görev çubuğundaki arama bölümünü ister bir kutu, ister bir simge olarak kullanabiliyorsunuz.

Bu ek arama işlevlerini Windows 11’de göremiyor olmalısınız, çünkü bunlar perde arkasında gizleniyor. Ancak, Windows yapılandırma yardımcı programı ViVeTool kullanılarak etkinleştirilebiliyorlar. Ancak, belli bazı nedenlerden ötürü, muhtemelen bunları henüz açmamak en iyisi.

Peki ama neden açmayalım? Yeni başlayanlar için, ViVeTool’u kullanmak için biraz teknoloji meraklısı olmanız gerekli. Ayrıca, bu özellikleri bir kez açtıktan sonra sistem garip davranabiliyor ve Windows 11 deneyiminiz bozulabiliyor. Unutmayın, bu özellikler bir nedenden dolayı gizli. Henüz piyasaya sürülmeye hazır olmayabilirler ve sorunlara neden olabilirler. PhantomOcean3’ün tweet’lerinde belirttiği gibi, onları açabilirsiniz, ancak bu, açmanız gerektiği anlamına gelmiyor.

Bunun bize gösterdiği şey, Microsoft’un muhtemelen bu özellikleri yakında Windows 11’e getirmek üzere olduğu. Yine de, her zaman olduğu gibi, test aşamasındaki hiçbir şeyin garantisi yok ve son sürümde ortada olmayabilirler de…

Yorum yapın

vapeayr.net seniorpuffs.com shoppuffer.com vozol10000.com Bypuff.com Vozol Puff Türkiye Distribütörü Resmi Satış Sitesi olarak en çok satan aromaları ve en çok satan puff modellerini sizler için temin etmekte kapıda ödeme güvencesiyle sizlere gönderim sağlamaktadır. vozol Elf bar 5000 Vozol 5000 Vozol 6000 Vozol 7000 Vozol 10000 Vozol 12000 Vozol likit Stlpuff.com puff, puff bar, elf bar, vozol tüm puff çeşitlerinin resmi satış sitesi olarak kapıda ödeme güvencesiyle sizlere hizmet etmektedir. vozol Elf bar 5000 Vozol 5000 Vozol 6000 Vozol 7000 Vozol 10000 Vozol 12000 Vozol likit resmi satış siteleri