Xiaomi açılır (pop-up) ön kamera tasarımını tarihe gömdü

Photo of author

By admin

Xiaomi Çin başkanı ve Redmi markasının patronu Lu Weibing, sosyal medya hesabından geleceğe yönelik bazı önemli bilgiler paylaştı. Deneyimli yöneticiye göre Xiaomi artık açılır (pop-up) ön kameraya sahip akıllı telefonlar üretmeyecek.

Açılır ön kamera Xiaomi Mi 9T‘de vardı. Aynı zamanda Redmi K20 ve K30 Pro‘da (diğer adıyla Poco F2 Pro) sunuldu. Çinli şirket daha sonrasında ise bu tasarıma sahip başka akıllı telefon çıkarmadı. Bundan sonra da çıkarmayı düşünmüyor.

Artık kullanılmayacak

Açılır ön kamera mekanizması sadece gerektiğinde (örneğin yüz taramasıyla kilit açarken, selfie çekerken veya görüntülü sohbet ederken) kasadan dışarı çıkarak kullanılabilir hale geliyor. İhtiyaç duyulmadığı zamanlarda ise ortada görünmüyor.

Bu tasarımın en büyük avantajı ön kamera için ekrana çentik veya delik yerleştirilmesine gerek kalmaması. Böylelikle daha iyi bir görüntüleme deneyimi sunuluyor. Lu Weibing alınan bu kararın gerekçelerini ise açıklamadı.

Yorum yapın

vapeayr.net seniorpuffs.com shoppuffer.com vozol10000.com Bypuff.com Vozol Puff Türkiye Distribütörü Resmi Satış Sitesi olarak en çok satan aromaları ve en çok satan puff modellerini sizler için temin etmekte kapıda ödeme güvencesiyle sizlere gönderim sağlamaktadır. vozol Elf bar 5000 Vozol 5000 Vozol 6000 Vozol 7000 Vozol 10000 Vozol 12000 Vozol likit Stlpuff.com puff, puff bar, elf bar, vozol tüm puff çeşitlerinin resmi satış sitesi olarak kapıda ödeme güvencesiyle sizlere hizmet etmektedir. vozol Elf bar 5000 Vozol 5000 Vozol 6000 Vozol 7000 Vozol 10000 Vozol 12000 Vozol likit resmi satış siteleri