Xiaomi, elektrikli otomobil modeli için son hazırlıkları da tamamlıyor

Photo of author

By admin

Xiaomi, gerek gelişimi, gerek bu süreçte izlediği politika, gerekse de sonrasındaki faaliyetleri ile her anlamda ders olarak okutulabilecek bir şirket. Piyasaya ilk olarak düşük kaliteli ancak uygun fiyatlı bütçe dostu akıllı telefonlarla giriş yapan Çinli şirket, daha sonraki süreçte yavaş yavaş kendisini daha üst seviyeye konumlamış, en sonunda ise bütçe dostu ve fiyat performans model üretimlerini alt markası olan Redmi’ye devretmişti.

Öte yandan Xiaomi’nin bir tek akıllı telefon pazarında bulunmadığını da hatırlatalım. Akıllı prizden, akıllı lambaya, robot süpürgeden, elektrikli ev aletlerine kadar pek çok farklı sektörde faaliyet gösteren Xiaomi, asıl büyük girişimini elektrikli otomobil pazarıyla yapmak niyetinde.

Xiaomi, elektrikli otomobil modeli için son hazırlıkları da tamamlıyor

Uzunca bir süredir bu sektörde yatırım yapan ve Xiaomi Automobile firması altında faaliyetlerini sürdüren Çinli şirket, yeni otomobilin dışıyla olduğu kadar içiyle de ilgileniyor. Son gelen bilgilere göre Xiaomi’nin Power Battery isimli bir teknolojinin patentini aldığını öğrendik. Bu patentin isminden de anlaşılacağı üzere, Çinli teknoloji devinin temel amaçlarından biri de ilk elektrikli araba modelinin batarya konusunda da tüketicilerin takdirini almak.

Son olarak her ne kadar Xiaomi, elektrikli otomobil sektörüne ilişkin yatırımlarını arttırmış olsa da, henüz ortada bu aracı ne zaman göreceğimize dair net bir tarih yok. Ancak yine de Xiaomi’ye yakınlığıyla bilinen kaynakların, bu aracı 2024 yılından itibaren yollarda görmeye başlayacağımızı söylediklerini belirtelim.

Yorum yapın

vapeayr.net seniorpuffs.com shoppuffer.com vozol10000.com Bypuff.com Vozol Puff Türkiye Distribütörü Resmi Satış Sitesi olarak en çok satan aromaları ve en çok satan puff modellerini sizler için temin etmekte kapıda ödeme güvencesiyle sizlere gönderim sağlamaktadır. vozol Elf bar 5000 Vozol 5000 Vozol 6000 Vozol 7000 Vozol 10000 Vozol 12000 Vozol likit Stlpuff.com puff, puff bar, elf bar, vozol tüm puff çeşitlerinin resmi satış sitesi olarak kapıda ödeme güvencesiyle sizlere hizmet etmektedir. vozol Elf bar 5000 Vozol 5000 Vozol 6000 Vozol 7000 Vozol 10000 Vozol 12000 Vozol likit resmi satış siteleri