Yardımcı olsun diye işe alınan çırak, 1 dakika içinde ustasının hem ayağını hem kafasını kırdı

Photo of author

By admin

Brezilya‘da bir oto sanayide güvenlik kamerasına yansıyan görüntüler görenlere bu kadarı da olmaz dedirtti. İşe yeni aldığı öne sürülen çırağın yaptığı acemilikle, önce ustasının ayağına demir düşürdü.

USTASINI 1 DAKİKA İÇİNDE HASTANELİK ETTİ

Talihsiz adam acı içinde kıvranırken sakar çırak ustasının yanına gidip yardımcı olmaya çalıştı. Yerinden kalkamayan usta ayakkabılarını ve çorabını çıkarıp duvara yaslandı. Acemi çırak dikey koymaya çalıştığı ağır demiri sabitlemeden dükkandan dışarı çıkıp gitti. O sırada yan dükkandan yardıma gelen bir kişi ne olduğunu anlamaya çalışırken, emanet duran demir bu kez de acıyan ayağına bakan ustanın kafasına düştü. Talihsiz adam tüm bu olanlardan sonra hastanelik oldu.

SOSYAL MEDYADA GÜNDEM OLDU

Görüntüler sosyal medyada gündem olurken, herkesin aklına usta oyuncu Kemal Sunal’ın efsane filmi “Sakar Şakir” filmi geldi. Bazı kullanıcılar “Sakar Şakir’e rahmet okutur bu çırak” yorumunu yaptı.

Yorum yapın

vapeayr.net seniorpuffs.com shoppuffer.com vozol10000.com Bypuff.com Vozol Puff Türkiye Distribütörü Resmi Satış Sitesi olarak en çok satan aromaları ve en çok satan puff modellerini sizler için temin etmekte kapıda ödeme güvencesiyle sizlere gönderim sağlamaktadır. vozol Elf bar 5000 Vozol 5000 Vozol 6000 Vozol 7000 Vozol 10000 Vozol 12000 Vozol likit Stlpuff.com puff, puff bar, elf bar, vozol tüm puff çeşitlerinin resmi satış sitesi olarak kapıda ödeme güvencesiyle sizlere hizmet etmektedir. vozol Elf bar 5000 Vozol 5000 Vozol 6000 Vozol 7000 Vozol 10000 Vozol 12000 Vozol likit resmi satış siteleri