YouTube, film ve diziler için yeni bir merkez olmak istiyor ve hatta testlere başladı bile

Photo of author

By admin

YouTube’un, TV şovlarını ve filmlerini reklam destekli kanallardan oluşan bir merkezde yayınlamak için önde gelen bazı medya şirketleriyle görüşmelerde bulunduğu iddia ediliyor. YouTube, iddialara göre izleyicilerin ilgisini ölçmek için bu fikri şimdiden test etmeye başladı. Platform, bu akış merkezini bu yıl içinde daha fazla kullanıcıya da sunabilir.

YouTube planı uygularsa, sektörde Ücretsiz ve Reklam Destekli Televizyon Akışı veya FAST olarak bilinen bir pazara girmiş olacak. Bu alandaki oyuncular arasında Roku, Fox’un Tubi’si ve Paramount Global’in (eski adıyla ViacomCBS) sahibi olduğu Pluto TV yer alıyor. Hangi içeriği sunduğuna ve kanalları nasıl kurduğuna bağlı olarak, YouTube’un bu hamlesi bu kanalların izleyici sayısını düşürebilir.

YouTube, az sayıda kullanıcının reklam destekli kanalları izleyebileceği bir test yürüttüğünü doğruladı. Yaptığı açıklamada, “İzleyicilere daha kolay bulmaları, onlar için en önemli olan içerikleri izlemeleri ve paylaşmaları için merkezi bir yer sağlamanın yeni yollarını her zaman arıyoruz” dedi.

Hizmetin test için Lionsgate, AE Networks ve FilmRise gibi şirketlerle iş birliği yaptığı söyleniyor. Medya şirketleri için bu tür kanallar, içerikten ek gelir elde etmeleri için yeni bir yol sunabilir. Zira TV yayıncılarının kendi programlarını YouTube üzerinde, reklam desteğiyle yayınlamaları eminiz onların da işine gelecektir.

  • Netflix üyelik ücreti ne kadar? Netflix üyelik paketleri ve fiyatları 2023

Yorum yapın

vapeayr.net seniorpuffs.com shoppuffer.com vozol10000.com Bypuff.com Vozol Puff Türkiye Distribütörü Resmi Satış Sitesi olarak en çok satan aromaları ve en çok satan puff modellerini sizler için temin etmekte kapıda ödeme güvencesiyle sizlere gönderim sağlamaktadır. vozol Elf bar 5000 Vozol 5000 Vozol 6000 Vozol 7000 Vozol 10000 Vozol 12000 Vozol likit Stlpuff.com puff, puff bar, elf bar, vozol tüm puff çeşitlerinin resmi satış sitesi olarak kapıda ödeme güvencesiyle sizlere hizmet etmektedir. vozol Elf bar 5000 Vozol 5000 Vozol 6000 Vozol 7000 Vozol 10000 Vozol 12000 Vozol likit resmi satış siteleri