YouTube, Mobil İçin Sıraya Ekle Özelliğini Test Ediyor

Photo of author

By admin

YouTube, Android ve iOS cihaz kullanan Premium kullanıcılarına Sıraya Ekle özelliğini getiriyor. Özelliğin halihazırda akıllı TV’ler için YouTube uygulamasında ve masaüstü sürümünde kullanımda olduğunu hatırlatalım. 9to5Google‘ın haberine göre şirket, özelliğin 28 Ocak tarihine kadar testte kalacağını, resmi lansmanın ise önümüzdeki günlerde gerçekleşeceğini ifade ediyor.

Mobil cihazlarda YouTube Premium kullanıcılarının ayarlar sayfasına gitmeleri ve “Yeni özellikleri dene” menüsünü tıklamaları gerekiyor. Ardından YouTube uygulaması yeniden yüklenecek ve her videonun altında bulunan üç noktalı menü aracılığıyla sıranıza video eklemeye başlayabileceksiniz.

Yeni sıraya ekle seçeneği, istediğiniz herhangi bir videoyu bir listeye ekleyebilme özelliğiyle aynı TV ve web’deki gibi çalışacak. Video sırayla oynatılacak ve kullanıcılar ayrıca bir açılır menü aracılığıyla klipleri kaldırma ve sıralarını yeniden düzenleme olanağına sahip olacak. Sıra çubuğunda ayrıca tüm gruplandırılmış videoları kaldıran bir silme seçeneği de yer alacak.

Yorum yapın

vapeayr.net seniorpuffs.com shoppuffer.com vozol10000.com Bypuff.com Vozol Puff Türkiye Distribütörü Resmi Satış Sitesi olarak en çok satan aromaları ve en çok satan puff modellerini sizler için temin etmekte kapıda ödeme güvencesiyle sizlere gönderim sağlamaktadır. vozol Elf bar 5000 Vozol 5000 Vozol 6000 Vozol 7000 Vozol 10000 Vozol 12000 Vozol likit Stlpuff.com puff, puff bar, elf bar, vozol tüm puff çeşitlerinin resmi satış sitesi olarak kapıda ödeme güvencesiyle sizlere hizmet etmektedir. vozol Elf bar 5000 Vozol 5000 Vozol 6000 Vozol 7000 Vozol 10000 Vozol 12000 Vozol likit resmi satış siteleri